Marianna Schreiber: "Czuję się przegrywem". Ujawniła kulisy dnia, kiedy dowiedziała się z mediów o rozwodzie

Marianna Schreiber zjawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie został poruszony temat jej rozstania z mężem. Czego się dowiedzieliśmy?

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber nie są już razem. 1 marca głośno zrobiło się o wywiadzie polityka, którego udzielił portalowi metropoliabydgoska.pl. Wyznał w nim, że rozmawia z żoną o separacji. Jak się okazało, celebrytka podobno o niczym nie miała pojęcia i dowiedziała się o tym z mediów. Od tego momentu stara się nie załamywać i nawet podjęła decyzję o powrocie do wojska. Teraz pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Co tym razem wyznała?

Zobacz wideo Oto, co nam wyznała w rozmowie

Marianna Schreiber o rozwodzie z mężem

Marianna Schreiber już praktycznie na początku przyznała, że zmiana zaszła nie tylko na zewnątrz (ma nowy nos), lecz także wewnątrz niej. Wojewódzki, choć nie chciał robić głównego tematu z rozpadu jej małżeństwa, nawiązał do rozstania Schreiberów. Celebrytka uważa, że jest to "pojedynek między polityką, polityczną kalkulacją a rodziną". Przez dłuższy czas rozmowy skupiano się na show-biznesie i na tym, czemu ją ciągnie do tej branży. Marianna Schreiber, jak wiemy, od lat próbuje różnych możliwości, by na stałe gościć w show-biznesie. Wojewódzki zapytał się jej wprost, dlaczego tak jej na tym zależy. Ona zapytała się go, ile miał gości przez te wszystkie lata, a gdy usłyszała odpowiedź, zwróciła się do niego: "Powiedz mi, czy widziałeś drugą postać, tak bardzo skomplikowaną, jak ja?". Na co prowadzący odparł: "Odpowiem szczerze. Wisz co? [Wojewódzki śmiał się tego tekstu, bo uważał, że Marianna tak powiedziała - przyp. red.]". Tłumaczyła, że jej problemem jest to, że "ta cała jej komplikacja nie jest spowodowana udawaniem, a brakiem udawania. Że popełnia błędy i z nich wychodzi". Przyznała, że na pewno "jest trochę zwariowana". Wojewódzki dopytywał, co będzie później, jaką działalność planuje dalej (własny kościół?). - Chciałabym po prostu nie czuć się takim przegrywem w życiu - wyznała ze szczerością. - Czujesz się? - dopytywał Wojewódzki. - Czuję się - podkreśliła.

Czuję się przegrywem, bo co z tego, że osiągam jakieś sukcesy, że zarabiam pieniądze, jak nie mam tego backgroundu, tego takiego, o który w życiu chyba nie trzeba tak walczyć. I tyle. Zawsze chciałam dla swojego dziecka tego, czego ja nie miałam. Nie miałam pełnej rodziny. (...) I okazuje się, że po prostu ta polityka, w którą sama się chciałam zaangażować, jest tak brudna. To ona tak naprawdę doprowadziła do tego, w jakim miejscu jestem teraz. Że nie mam tej rodziny

- wyznała ze łzami. Schreiber dodała, że dla niej tragizmem jest to, że nie ma tego modelu rodziny, w który wierzy. - Na pewno chciałam dążyć, żeby być kobietą niezależną - dodała i podkreśliła, że ma swój zbiór wartości, dlatego nie chce się przypisywać "ani do PiS-u, ani do Platformy, ani do Lewicy".

Marianna Schreiber o tym, co czuła, gdy dowiedziała się o rozstaniu

Kiedy Schreiber dowiedziała się o rozwodzie, czuła, że "umiera, jej życie się wali i nie ma sensu". - Myślałam, nie no, ty walczysz, (...), a z drugiej strony mnie tak emocjonalnie dobiło to wszystko - mówiła w show samozwańczego "króla TVN-u". - Jestem prawdziwa, pokazuję to w mediach i za to dostaję - dodała. - Gdybym była tak atencyjna, to ta wiadomość by ode mnie wyszła do mediów - podkreśliła. Wojewódzki starał się dowiedzieć, czy to prawda, że nie wiedziała wcześniej o separacji. Marianna Schreiber potwierdziła. Nawiązała przy tym do dziecka i zakończyli temat. Zdjęcia Marianny Schreiber znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.