Klaudia z "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island". "Zwątpiłam"

Klaudia z "Rolnik szuka żony" obejrzała nowy odcinek "Love Island". Uczestniczka programu TVP wskazała faworytkę, a chwilę później "zwątpiła".

Klaudia znana jest widzom z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka jest żywym dowodem na to, że w telewizji można znaleźć miłość. Na planie poznała bowiem Valentyna, z którym zdecydowała się stworzyć związek. Był to strzał w dziesiątkę, bowiem zakochani do dziś czarują widzów wspólnymi, romantycznymi kadrami. Podobnym - choć o zupełnie innym temperamencie - programem matrymonialnym jest "Love Island". Klaudia postanowiła obejrzeć jeden z odcinków show i wrzucić krótki komentarz na Instagram.

Zobacz wideo Gilon o "tropieniu" jej związku. "Jestem w szoku"

Klaudia z "Rolnik szuka żony" obejrzała "Love Island". "Zwątpiłam"

Klaudia po obejrzeniu odcinka nowej edycji "Love Island" wskazała, że jej faworytką może być Zuza. "Póki co, Zuza bardzo fajna, naturalna dziewczyna" - czytamy w jej relacji. Chwilę później opublikowała nagranie całujących się w trójkę uczestników. Tu jej wrażenie były nieco mniej pozytywne... "Zwątpiłam" - oceniła partnerka Valentyna. Przypominamy, że nowy sezon "Love Island" ruszył w najlepsze. Choć ledwo się rozpoczął, to za nami są już nawet pierwsze dramy między uczestnikami. Więcej zdjęć Klaudii z "Rolnik szuka żony" znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

"Rolnik szuka żony". Klaudia wreszcie ujawniła prawdę. Długo to ukrywała. Tak naprawdę nie jest Klaudią

Klaudia zgromadziła na swoim instagramowym profilu niemałą sumkę ponad 100 tysięcy obserwujących. Uczestniczka dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" cały czas jest w kontakcie z fanami programu. Jakiś czas temu ukochana Valentyna podzieliła się z nimi zaskakującą ciekawostką na swój temat. Okazuje się, że rolniczka wcale nie ma na imię Klaudia. "Bardzo dużo pytań o to, czy naprawdę mam na imię Wiesława. Tak, dokładnie Wiesława Klaudia. I nie, nie myślałam nad zmianą, imię mam po kochanym tatusiu" - wyjawiła. Uczestniczka hitu TVP przyznała także, że choć kiedyś nie lubiła swojego pierwszego imienia, z czasem jednak udało jej się je zaakceptować. Mimo tego partnerka Valentyna woli posługiwać się swoim drugim imieniem. Śledzicie losy Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony"?

Klaudia z 'Rolnik szuka żony' obejrzała 'Love Island'. 'Zwątpiłam'Klaudia z 'Rolnik szuka żony' obejrzała 'Love Island'. 'Zwątpiłam' Klaudia z 'Rolnik szuka żony' obejrzała 'Love Island'. 'Zwątpiłam', fot. Instagam @k__klaudi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.