"Twoja twarz brzmi znajomo". Barbara Kurdej-Szatan pokazała kulisy charakteryzacji. Poznajecie?

Barbara Kurdej-Sztan już zaczęła przygotowania do programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka pokazała się w charakteryzacji.

Już 8 marca na antenie Polsatu rusza się nowa, jubileuszowa edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W dwudziestej odsłonie show wystąpią ponownie najlepsi uczestnicy z poprzednich edycji.  Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką, która jeszcze do niedawna pełniła w formacie rolę jurorki. Kto jeszcze pojawi się na scenie? Do walki o główną nagrodę ponownie staną Kacper Kuszewski, Stefano Terrazino, Filip Lato, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Mateusz Ziółko i Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" właśnie udostępniła na InstaStories materiał z przygotowań do programu. Trwają próby charakteryzacji do występów. W kogo Kurdej-Szatan wcieliła się tym razem?

Zobacz wideo Senkara i Hajduk o Chajzerze w "Tańcu z gwiazdami". "Ma w genach DDTVN". Prezenterki kibicują Chajzerowi, wspominają o jego doświadczeniu

"Twoja twarz brzmi znajomo". Barbara Kurden-Szatan szykuje się do rywalizacji. Pokazała charakteryzację

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podczas występów wcieliła się m.in. w Adele, Beyoncé i Duę Lipę. Aktorka dostała się nawet do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Celebrytka ma także za sobą udział w "Tańcu z Gwiazdami" i prowadzenie programu "The Voice of Poland". Widzowie najbardziej kojarzą ją jednak z rolą w serialu "M jak miłość", gdzie grała Joasię. Aktorka już zaczęła przygotowania do nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nic dziwnego, bo zapowiada się ostra rywalizacja. Oprócz śpiewu jednym z głównych elementów występu jest charakteryzacja, która przeobraża uczestników w muzyczne gwiazdy. Proces ściągania z twarzy warstwy silikonowej maski nie należy jednak do najprzyjemniejszych. Barbara Kurdej-Szatasn właśnie pokazała na InstaStories, jak to wygląda. Jak sądzicie, w kogo się wcieliła tym razem?

Chciałam tylko powiedzieć, że u mnie jest godzina 15:30. U mnie wszystko ok. Za mną jedna charakteryzacja. Przede mną kolejna, będę spać - powiedziała na InstaStories. 

'Twoja twarz brzmi znajomo'. Barbara Kurdej-Szatan'Twoja twarz brzmi znajomo'. Barbara Kurdej-Szatan 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Barbara Kurdej-Szatan; fot. instagram.com/kurdejsztan

"Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany w programie. Koniec ze zmienianiem koloru skóry

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" ma na swoim koncie kilka afer. Największe poruszenie wywoływały występy, podczas których uczestnicy zmieniali kolor skóry. W związku zarzutami o tzw. "blackface" podjęto decyzję o ważnej zmianie w zasadach show. Od najnowszych edycji programu uczestnicy nie będą już zmieniać koloru skóry. Podobne zarzuty padały także w zagranicznych wersjach show, więc decyzja grupy medialnej odpowiedzialnej za format jest globalna. "Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez globalną grupę medialno-rozrywkową Banijay, zmiana koloru skóry uczestników lub naśladowanie innych cech fizycznych w sposób, który mógłby zostać uznany za rasistowski, są niedozwolone w żadnej produkcji tego formatu. Oznacza to, że od najnowszej edycji programu uczestnicy nie będą zmieniać koloru skóry ani naśladować innych cech fizycznych, które mogłyby zostać uznane za przywłaszczenie kulturowe" - poinformowała spółka Endermol Shine Polska. Więcej przeczytacie tutaj.

 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.