Marcin Prokop marzy o jej zdjęciu nad łóżkiem. Wellman w śmiech. Żona będzie zazdrosna?

W kolejnym wydaniu "Dzień dobry TVN" Wellman i Prokop udowodnili, że ich duet nigdy się nie zestarzeje. Zabawne i niezręczne sytuacje to ich motyw przewodni. Tym razem dziennikarz wyznał, czyje zdjęcie powiesiłby nad swoim łóżkiem.

Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat tworzą duet idealny. Serca widzów skradli jeszcze podczas pracy w TVP. W latach 2002-2007 prowadzili razem "Pytanie na śniadanie". Od 2007 roku pełnią razem rolę prezenterów "Dzień dobry TVN". Jak się okazuje, kiedyś próbowano ich rozdzielić i mieli pracować z innymi osobami.  - Pamiętam, że na samym początku próbowano nas rozdzielić z Dorotą Wellman. Mimo że przyszliśmy jako para, to trwały różne próby, żeby nas połączyć z innymi partnerami. Te próby spełzły na niczym. Po obejrzeniu wszystkich taśm wyszło na to, że razem pasujemy do siebie najlepiej. I od 25 lat jesteśmy razem i nic nas nie rozdzieli - wyznał Prokop w 2022 roku w rozmowie z portalem dziendobrytvn.pl. Zabawnych sytuacji z udziałem Wellman i Prokopa nie brakuje. Tym razem prezenter wyznał, jaki plakat powiesiłby sobie nad łóżkiem.

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop wyznał, czyje zdjęcie powiesiłby sobie nad łóżkiem

W programie "Dzień dobry TVN" stałym elementem jest przegląd prasy z Dagmarą Kaczmarek-Szałkow, gdzie omawiane są najświeższe wydarzenia. Tym razem jednym z tematów był Super Bowl 2024. Największą furorę na wydarzeniu zrobiła Taylor Swift, która postawiła na kosmicznie drogą stylizację. Wokalistka kibicowała swojemu aktualnemu partnerowi Travisowi Kelce, który gra w drużynie Kansas City Chiefs. Jego drużyna zwyciężyła mecz podczas tegorocznej edycji.

W dalszej części programu tematem była muzyka rapera Drake'a. Marcin Prokop zapytał dziennikarkę Dagmarę Kaczmarek-Szałkow, czy słucha jego albumów. Ekspertka wyznała, że nie przepada za tego typu muzyką. Prokop postanowił dalej podrążyć temat i dopytał dziennikarkę, kogo powiesiłaby nad swoim łóżkiem. - Bon Jovi albo Steve Tyler - podkreśliła krótko i szybko odbiła piłeczkę w kierunku Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Dziennikarz musiał wykazać się sprytem i płynnie przejść do kolejnego tematu dnia. Jak wiadomo, program śniadaniowy rządzi się swoimi prawami i w jego trakcie, poruszanych jest wiele różnych wątków. Kolejnym punktem był materiał z Klaudią El Dursi. Aby wybrnąć z potrzasku, Prokop wyznał, że nad łóżkiem powiesiłby plakat z piękną prowadzącą "Hotelu Paradise". - Ale ona nie śpiewa - dorzuciła zmieszana Wellman. - Myślę, że czasem tak... - podsumował Prokop i tym samym zapowiedział nagranie z modelką z Wietnamu. Z lekką nieporadnością, ale dziennikarz wybrnął, rozbawiając przy tym swoją ekranową partnerkę, która po usłyszeniu tych słów złapała się z głowę.

'Dzień dobry TVN'. Marcin Prokop, Dorota Wellman'Dzień dobry TVN'. Marcin Prokop, Dorota Wellman fot. screen TVN

"Dzień dobry TVN". Prokop padł na kolana przed Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop są doceniani za dystans i poczucie humoru. W jednym z odcinków "Dzień dobry TVN" w programie pojawił się wątek "Romea i Julii". Za rogiem już czyhał temat związany w wizytami u dentysty. Jak połączyć ze sobą te dwa wątki płynnie przejść do dalszej części programu? Dziennikarz wybrnął z tej sytuacji idealnie. Najpierw padł na kolana przed Wellman i w "romantycznym" uniesieniu zaśpiewał pieśń ku chwale dentystycznych przeglądów. - Nie wytrzymam. No i koniec z romantyzmem - podsumowała go krótko Wellman. Więcej przeczytasz tutaj.

Dorota Wellman i Marcin ProkopDorota Wellman i Marcin Prokop Dorota Wellman cierpi na przewlekłą chorobę. 'Nikomu takiej nie życzę'. Fot. KAPiF.pl

 Więcej o:
Copyright © Agora SA