"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota przekazali radosną nowinę. Mają już termin. "To jest priorytet"

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota podjęli decyzję dotyczącą dalszego życia razem. Para wie, kiedy podejmie kolejny krok.

Waldemar to najbardziej wyrazista postać dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Najpierw zaskoczył relacją z kobietą spoza randkowego show, a kiedy nie wyszła mu relacja z Ewą, w mig zwrócił się do Doroty. Widzowie nie byli dla niego zbyt przychylni, stojąc po stronie pierwszej kandydatki i nie zostawiając na rolniku suchej nitki. Dorota tymczasem odwzajemniła względy Waldka i dziś ich związek nabiera coraz większego tempa. Niedawno zdradzili, że mają plany, aby wspólnie zamieszkać. Para podała, w który termin celuje.

Zobacz wideo Marta Manowska chciałaby programu "Rolnik szuka żony. Powroty"

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota przekazali radosną nowinę. Mają już termin wspólnego zamieszkania

Widzowie w pytaniach do Doroty na Instagramie często zastanawiają się, czy już ze sobą mieszkają. Podczas jednej serii pytań i odpowiedzi Dorota rozwiała wszelkie wątpliwości. "Nie przeprowadzałam się do Waldiego, ponieważ mam u siebie dużo spraw osobistych i rodzinnych do załatwienia, bym mogła się przeprowadzić" - wyznała niedawno. Jak podaje "Fakt", plany wspólnego zamieszkania zaczynają się coraz bardziej krystalizować. Waldemar wyznał, że celują w koniec roku szkolnego. 

Nie mieszkamy jeszcze razem z Dorotką, ale mamy w planach. To jest priorytet. Wstępnie ustaliliśmy sobie taki termin: koniec roku szkolnego, bo jej syn chodzi do szkoły w Szczecinie

- skwitował rolnik.

"Rolnik szuka żony". Waldemar przez emocje w show schudł pięć kilogramów

Waldemar w rozmowie z Plotkiem zdradził niedawno, że przez emocje związane z uczestnictwem w show schudł pięć kilogramów. Ma w planach je odzyskać. - Przed programem ważyłem idealnie do mojego wzrostu, 83 kilogramy, ale program i emocje, które były na planie i podczas emisji, ściągnęły ze mnie jakieś pięć kilogramów. Dobrze czuję się w swojej wadze, ewentualnie chciałbym wrócić do idealnych 83 kilogramów. Liczę, że gdy kurz po programie całkiem opadnie, zdołam ją odzyskać - powiedział Plotkowi Waldemar. Zdradził także, jakie ma sposoby na utrzymanie szczupłej sylwetki. Jak się okazuje, uczestnik nie stroni od polskiej kuchni.

'Rolnik szuka żony'. Dorota'Rolnik szuka żony'. Dorota fot. screen TVP VOD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.