"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar urodziła drugą córkę. Dodała zdjęcie ze szpitala

Joanna Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z obserwatorami wspaniałymi wieściami. Celebrytka urodziła córkę i zamieściła w sieci uroczą fotografię.

Joanna Lazar była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Adamem, ale ich związek zakończył się jeszcze przed zakończeniem programu. Chociaż kobieta nie znalazła szczęścia w show, to obecnie w jej życiu wszystko dobrze się układa. Poznała ukochanego poza kamerami, a w 2022 roku urodziła córkę, Zosię. "4350 gramów miłości" - pisała na Instagramie. Teraz Joanna Lazar ma kolejne powody do radości. Na świat przyszła jej druga pociecha. Szczęśliwa celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych uroczą fotografię. Więcej zdjęć Joanny Lazar znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar opublikowała zdjęcie ze szpitala

Joanna Lazar jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka ma na swoim profilu na Instagramie 118 tysięcy obserwujących. Nie tak dawno kobieta pisała w poście, że nie może doczekać się porodu. "Zastanawiam się, jaka będzie reakcja Zosi na młodszą siostrę? A wy drogie mamusie, jakie macie wspomnienia z pierwszych dni pojawienia się młodszego rodzeństwa?" - czytaliśmy na jej profilu. Teraz Joanna Lazar podzieliła się z obserwatorami informacją, że jej druga córka jest już na świecie. Celebrytka opublikowała zdjęcie z fragmentem dłoni swojej pociechy. "W szpitalu jesteś numerem 11, a dla nas drugim szczęściem. Dobry wieczór" - czytamy pod zdjęciem. Gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię wybrała dla swojej córki. 

Joanna LazarJoanna Lazar Fot. @asia_lazar33

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar o macierzyństwie

Joanna Lazar na bieżąco dzieli się ze swoimi obserwatorami refleksjami na temat macierzyństwa. Jakiś czas temu gwiazda programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o swojej nowej codzienności. Wyznała, że odkąd została mamą, jej życie zmieniło się o 180 stopni. "Z każdym dniem poznajemy siebie na nowo, uczymy się czegoś nowego. Dużo miłości, szczęścia, bliskości, radości (...)" - pisała na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar na pierwszym rodzinnym zdjęciu z partnerem i córką. "Cudowni!"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.