Miał być wielki hit, a tu cisza. Polsat zarzuca prace nad dużym programem

Wiosenna ramówka zbliża się wielkimi krokami. Jak ustalił nieoficjalnie serwis Wirtualnemedia.pl, w Polsacie nie zobaczymy zapowiadanego wcześniej na ten rok programu śniadaniowego.

Fani programów śniadaniowych w Polsce mają do dyspozycji dwie propozycje. O widzów rano walczą TVN z "Dzień dobry TVN" oraz TVP emitująca "Pytanie na śniadanie". Edward Miszczak, który w styczniu 2023 roku przejął funkcję dyrektora programowego Polsatu, chciał, aby morning show ukazywał się także w jego stacji. W sierpniu ubiegłego roku potwierdził, że trwają pracę nad polsatowską śniadaniówką. "Zastanawiamy się nad jego wymiarem, czy zrobić wersję weekendową, czy codzienną" - mówił w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Teraz ten sam portal przekazuje, że w Polsacie o jakichkolwiek przygotowaniach ani widu, ani słychu.

Zobacz wideo Ile bracia Golec zarobili na sylwestrze w Polsacie?

Polsat rezygnuje z programu śniadaniowego

"Nie słyszymy o żadnych pracach nad tym programem" - przekazał portalowi krótko jeden z pracowników stacji. Wygląda więc na to, że projekt Edwarda Miszczaka został jednak zarzucony - przynajmniej tymczasowo. Obecnie trwają bowiem przygotowania do wiosennej ramówki, a trudno wyobrazić sobie, aby Polsat zdążył stworzyć aż tak duży projekt w krótkim czasie. Jeśli informacja ta faktycznie się potwierdzi, będzie to już kolejny z pomysłów nowego dyrektora programowego, który spalił na panewce. Polsat zrezygnował już z kontynuacji programów "Temptation Island" czy zapowiadanych na hit ramówki "Żon Warszawy".

Edward Miszczak na konferencji TVN.Edward Miszczak na konferencji TVN. Edward Miszczak nie wprowadził hitów na antenę Polsatu. Fot. Kapif.pl

"Taniec z Gwiazdami" wraca. Szykuje się hit?

Pomysłem Edwarda Miszczaka było także wstrzymanie kolejnego sezonu "Tańca z Gwiazdami", który nie trafił do emisji jesienią ubiegłego roku. Dyrektor programowy podkreślił, że taneczny show powróci, jeśli znajdą się chętne do wystąpienia w nim gwiazdy. Wygląda na to, że nie pozostał gołosłowny. "Taniec z Gwiazdami" to jeden z programów, który zobaczymy w Polsacie wiosną, a obsada zapowiada się interesująco. Z naszych ustaleń wynika, że w programie z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy Kingę Zawodnik i Filipa Chajzera. Nie wiadomo jednak, czy prezenter pojawi się w show w roli uczestnika, czy też jurora. A za stołem jury zrobiło się dość luźno. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" zakończyła bowiem współpracę z Andrzejem Piasecznym i Michałem Malitowskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.