Zmian w TVP końca nie widać. "Pytanie na śniadanie" z nową szefową. Widzowie dobrze ją znają

W ostatnim czasie w TVP nastąpiło dużo zmian. Sporo również mówi się o tym, kto z obecnych prowadzących "Pytanie na śniadanie" w niedalekiej przyszłości będzie musiał pożegnać się z formatem. Właśnie podano, kto przejął obowiązki szefowej śniadaniówki.

Od rewolucji w mediach publicznych minęły już dwa tygodnie, jednak temat w dalszym ciągu nie przestaje wywoływać emocji. Po tym, jak Bartłomiej Sienkiewicz, nowy minister kultury i dziedzictwa narodowego, odwołał władze TVP, media każdego dnia informują o zmianach w stacji. Te nie ominęły również "Pytania na śniadanie", które jest emitowane codziennie na antenie TVP2, od godziny 7:30. Wiadomo już, że Kinga Dobrzyńska obejmie stanowisko szefowej śniadaniówki. Widzowie bardzo dobrze ją znają.

Zobacz wideo Iza Krzan gotowa na wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie". Szykuje się na ślub Cichopek?

Zmian w TVP końca nie widać. "Pytanie na śniadanie" z nową szefową

W ciągu ostatnich lat "Pytanie na śniadanie" miało kilku szefów. Od września 2019 r. Aleksandra Zawłocka kierowała zespołem porannego programu. Po kilku latach jednak pożegnała się ze stanowiskiem. Jej obowiązki we wrześniu 2022 r. przejęła Joanna Kurska, która po czterech miesiącach odeszła z TVP.  W styczniu 2023 r. szefem programu został Cezary Jęksa. Jak podał portal Wirtualmenedia.pl obowiązki po nim przejmie Kinga Dobrzyńska. 

Chciałabym, żeby ten program był ciągle lubiany przez widzów. I zrobię wszystko, żeby tak było - podkreśliła Dobrzyńska w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Dobrzyńska nabrała wody w usta i nie chciała zdradzić, kto z prowadzących może pożegnać się z formatem w najbliższych tygodniach. Zmiany są jednak nieuniknione. Kinga Dobrzyńska przez większość swojego życia zawodowego związana była z TVP. Pracę dla publicznego nadawcy rozpoczęła w 1993 r. Zaczynała w programie "Ciuchcia", a potem objęła stanowisko wydawczyni TVP Info i pełniła tę funkcję z przerwami do kwietnia 2016 r. Przez ostatnie sześć lat była reżyserką takich programów jak "Bake off - Ale ciacho!", "Małe wielkie marzenia" czy "Poszukiwacze historii". Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Kto pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Kammel w ostatnim czasie zniknął 

W ostatnim czasie widzowie "Pytania na śniadanie" mogli się zdziwić, oglądając format. Zamiast Małgorzaty Opczowskiej obok Roberta Koszuckiego pojawiła się Izabella Krzan, która do tej pory prowadziła wydanie u boku Tomasza Kammela. Natychmiast zaczęły pojawiać się głosy wyrażające obawy odnośnie dalszych losów Kammela w stacji. Na razie nie wiadomo, z czym związane jest przetasowanie par i czy ma jakiś związek ze zmianami w stacji. Z formatem pożegnała się Agnieszka Dziekan, która poprowadziła ostatnią prognozę pogody przed świętami i powiedziała kilka słów do widzów. Nie kryła przy tym żalu. Więcej TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.