"Rolnik szuka żony". Sara przeszła spektakularną metamorfozę. Po długich lokach nie ma śladu

Sara z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła fanów. Tuż przed wielkim finałem postanowiła na radykalną zmianę w wyglądzie. Przy okazji zapowiedziała, że to nie koniec zmian.

Jubileuszowa edycja uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony" wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. W tym sezonie znowu poznaliśmy pięcioro uczestników, poszukujących prawdziwej miłości. Jednym z nich jest Artur. Mężczyzna niemal od razu został okrzyknięty przez widzów mianem przystojniaka. Dostał od kandydatek ogrom listów. Na gospodarstwo zaprosił trzy kobiety. Ostatecznie wybrał Sarę i to z nią stworzył relację. Gołym okiem widać, że z odcinka na odcinek para staje się sobie coraz bliższa. Kandydatka skradła serce rolnika, a on nieustannie stara się pokazywać, jak bardzo mu na niej zależy. W ostatnim odcinku Artur udał się do rodzinnego domu Sary. Wówczas dziewczyna prezentowała się w burzy ciemnych loków. Jeśli myślicie, że dalej tak wygląda, to jesteście w błędzie. Przyszła pora na radykalne zmiany.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Sara przeszła metamorfozę. Na tym nie zamierza poprzestać 

Fani programu z zaangażowaniem śledzą losy uczestników nie tylko w telewizji, ale również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z pewnością mają nadzieję, że w ten sposób uda im się rozszyfrować, które pary ostatecznie przetrwały. Na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Póki co Sara postanowiła uchylić rąbka innej tajemnicy i pokazała się w całkowicie odmienionym wydaniu. Jak się okazuje, kandydatka zdecydowała się na metamorfozę z prawdziwego zdarzenia. Wstawiła na InstaStories zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że pozbyła się długich loków oraz nieco przyciemniła kolor włosów. Na tym jednak nie koniec, ponieważ do selfie został załączony pewien podpis. "Zmiany, zmiany, zmiany" - zapowiedziała. Myślicie, że zdecyduje się na kolejną przemianę w wyglądzie?

Sara 'Rolnik szuka żony'Sara 'Rolnik szuka żony' fot. Youtube/Rolnik szuka żony/screen, Instagram/@sjaqb/screen

"Rolnik szuka żony". Sara pokazała się w wyprostowanych włosach. Internautów aż zamurowało 

Wygląda na to, że Sara lubi udowadniać, że kobieta zmienną jest. Jakiś czas temu kandydatka Artura zdecydowała się zaprezentować w niecodziennym wydaniu i postanowiła wyprostować włosy. Trzeba przyznać, że taka fryzura zachwyciła internautów. Ci niemalże w mgnieniu oka zasypali ją komplementami. "Jesteś prześliczna. Kibicuję w tej edycji tylko wam. Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa. A twoje włosy to jakaś bajka, moje marzenie od zawsze. Gorąco pozdrawiam" - napisała jedna z internautek. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10'Artur i Sara 'Rolnik szuka żony 10' vod.tvp.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA