"Rolnik szuka żony". Plotki o Dorocie i Waldemarze nie cichną. Fani mają trop

Dorota była jedną z kandydatek Waldemara z programu "Rolnik szuka żony". Ich rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych. Wygląda na to, że kobieta nie zamierza jednak rozpaczać. Na nowo dodanym zdjęciu zachwyca uśmiechem.

Wielki finał jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się nieubłaganie. To właśnie w nim uczestnicy potwierdzą, czy nadal są w związku z poszczególnymi kandydatami bądź kandydatkami. Bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci tego sezonu jest Waldemar. Mężczyzna narobił wokół siebie sporo zamieszania. Wszystko za sprawą utrzymywania relacji z kobietą spoza randkowego show. Ostatecznie udało mu się jednak wybrnąć z patowej sytuacji. Choć wybrał Ewę, to widzowie nie mają wątpliwości, że ich znajomość nie przetrwała próby czasu. Twierdzą, że serce rolnika skradł ktoś inny. Być może jest to Dorota. Zdjęcie, które dodała, zaskakuje.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Dorota z uśmiechem od ucha do ucha. Już nie ukrywa szczęścia 

Dorota była jedną z kandydatek, którą Waldemar zaprosił do siebie na gospodarstwo. Kobieta ewidentnie wiązała z tym jakieś nadzieje. Moment, w którym rolnik powiedział jej, że musi wrócić do domu, był zadziwiający. Dorocie polały się nawet łzy i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Ewa i Waldemar płakali razem z nią. Warto zwrócić uwagę również na to, że podczas trwania tej edycji uczestnicy są nieustannie aktywni w mediach społecznościowych, przez co podsycają pewne plotki i spekulacje. Teraz nowym zdjęciem na Instagramie pochwaliła się Dorota, przy okazji życząc swoim obserwatorom udanego dnia. "Miłego dnia, kochani" - napisała. Kobieta dodała selfie, na którym wprost promienieje, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Trzeba przyznać, że wygląda na nim, jakby była bardzo szczęśliwa. Istnieje prawdopodobieństwo, że taki stan spowodowany jest odnalezieniem drugiej połówki. Zdjęcie z InstaStories znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnik szuka żony". Dorota i Waldemar jednak mają się ku sobie?

Przypominamy, że jakiś czas temu Dorota weszła w interakcje z fanami i zorganizowała słynną serię pytań Q&A. W trakcie gry wyznała, że program dał jej bardzo dużo i nie żałuje decyzji po wysłaniu zgłoszenia. Z kolei, pod jednym z opublikowanych zdjęć pojawiło się pytanie dotyczące rzekomej relacji z rolnikiem. "Czy ja dobrze myślę, że Dorota jednak jest z Waldemarem?" - napisała jedna z internautek. Inny internauta potwierdził te doniesienia. "Jest" - oznajmił. Jakiś czas temu Waldemar pokazał, jak spędza wieczór w towarzystwie tajemniczej kobiety. Może była nią właśnie Dorota. Myślicie, że pasowaliby do siebie?

'Rolnik szuka żony'. Dorota i Waldemar'Rolnik szuka żony'. Dorota i Waldemar fot. screen TVP VOD

Więcej o:
Copyright © Agora SA