"Diabelnie boskie". Córka Laluny zniknęła z ekranów. Niedługo skończy 20 lat

Córka Laluny swego czasu często pojawiała się u boku mamy w poprzednim programie - "Królowych życia". Potem jednak zniknęła i nie występuje w "Diabelnie boskich". Jak dziś wygląda?

Córka Laluny z "Królowych życia" w przyszłym roku skończy 20 lat. Laura na początku programu występowała u boku matki, ale to szybko się zmieniło. Mogliśmy podglądać ich barwną, ale zażyłą relację. Córka celebrytki w którymś momencie przestała gościć w show, a dziś na próżno szukać jej w mediach społecznościowych i nowym programie "Diabelnie boskie". Zobaczcie, jak wyglądała na ostatnich zdjęciach upublicznionych przez "królową życia".

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradziła kulisy konfliktu z Laluną

"Diabelnie boskie". Córka Laluny nie pojawia się już przed kamerą. Dlaczego?

Córka Laluny już od ponad trzech lat nie pojawia się w programach u boku swojej mamy. Zniknęła z "Królowych życia" na długo przed tym, jak show zostało zawieszone. Później, kiedy na antenie TTV pojawił się nowy program z udziałem Laluny - "Diabelnie boskie", także nie pokazuje się na ekranie. Celebrytka twierdzi, że dziewczyna ma inne priorytety w życiu i nie jest zainteresowana sławą. "Laura nie bierze udziału w programie, bo nie ma na to ochoty i ma do tego prawo. Ma inne priorytety w życiu!" - napisała swego czasu Laluna na Instagramie. Choć influencerka rzadko mówi o swojej córce, na początku 2023 roku odsłoniła kulisy przygotowań do przyjęcia urodzinowego z okazji jej 19. urodzin. Gwiazda TTV zadbała o odpowiednie dekoracje i przygotowała mnóstwo srebrnych oraz czerwonych balonów, którymi ozdobiła salę na przyjęcie. Trudno zaprzeczyć, że bohaterka "Królowych życia" ma bardzo dobre relacje z córką.

Córka Laluny sporo wyrosła od czasu "Królowych życia"

Ostatnie zdjęcie Laury, jakie zostało udostępnione przez Lalunę, pochodzi sprzed jej 18. urodzin. Dziewczyna od czasu, kiedy występowała z mamą w "Królowych życia" zmieniła się nie do poznania! Wielu zastanawia się, czy pójdzie w ślady Laluny i zacznie korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Co zaskakujące, w jednym z odcinków, bohaterka programu wyznała córce, że wolałaby, aby pozostała naturalna. Odpowiedź dziewczynki była rozbrajająca. - Twoja mama może też by wolała, żebyś była naturalna - powiedziała Laura do Laluny.

'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki fot. instagram.com/lala_laluna_official

Tyle bierze Laluna za programy w telewizji

Katarzyna Alexander - znana jako Laluna Unique - to jedna z celebrytek wylansowanych przez stację TTV. Widzowie mogą ją kojarzyć z dwóch bliźniaczych formatów - "Królowe życia" oraz "Diabelnie boskie". W ostatnim czasie zdradziła w rozmowie z Szalonym Reporterem, jaką kwotę jest w stanie zarobić za udział w zaledwie jednym odcinku programu ze swoim udziałem. Porównała ją nawet do "przeciętnej pensji".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.