Kłótnia Adama i Weroniki w "Love Island" przybiera na sile. "Co ty p********* człowieku?"

W nowym sezonie "Love Island. Wyspy miłości" nie zabrakło awantur. Kłótnia Weroniki i Adama trwa dalej.

Niedawno rozpoczął się kolejny sezon "Love Island. Wyspy miłości". Produkcja Polsatu zyskała wielu fanów. Widzowie uwielbiają oglądać historie miłosne uczestników. Choć nowa edycja dopiero się zaczęła, na rajskiej wyspie pojawiły się pierwsze afery. Tym razem chodzi o Weronikę i Adama. Początkowo bohaterka bardzo spodobała się mężczyźnie. Postanowił zatem stworzyć z nią parę. Uczestniczka nie mogła się jednak pogodzić z obojętnością chłopaka. Cała sytuacja wywołała konflikt. Ich duet nie przetrwał. Nie oznaczało to jednak koniec kłótni.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "Too Hot to Handle". "Polska nie jest na to gotowa"

"Love Island. Wyspa miłości". Kłótnia Adama i Weroniki wzbudziła wiele emocji. O co poszło?

Weronika była zła, ponieważ Adam nie chciał z nią rozmawiać, podczas gdy byli parą. Dawny duet w końcu się skonfrontował. Uczestnik uznał, że nie dało się prowadzić konwersacji z byłą partnerką. Weronika podkreśliła, że nie widziała żadnych chęci ani podejmowania inicjatywy z jego strony. Była zła, że została wybrana przez Adama. Ten z kolei odbił piłeczkę i stwierdził, że chciał ją poznać. Później zrobiło się niemiło.

"Współczuję ci, że zachowujesz się tak w twoim wieku. Nie chciałbym, tak skończyć" - zaatakował Adam. "Co ty p********* człowieku, ani razu nie podszedłeś do mnie przez trzy dni" - odbiła piłeczkę Weronika. Kłótnia nadal trwała. Obie strony podkreśliły, że nie chcą mieć ze sobą żadnego kontaktu, nawet poprzez rozmowę. Ta noc nie obyła się bez mocnych słów i emocji. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Fani wstawili się za Weroniką. Uważają, że uczestniczka "Love Island" ma rację

Fani programu skomentowali całą sytuację. Opublikowali swoje przemyślenia w sekcji komentarzy na profilu show na Instagramie. Znaczna część wstawiła się za Weroniką. Uznała, że uczestniczka ma prawo do złości. "Trochę racji ma. Po co się z nią sparował, skoro w ogóle z nią nie miał ochoty spędzać czasu. Mógł wybrać kogoś innego", "Wera ma rację. Gość na około mówił, że z nią już nie chce, a jej nie raczył uświadomić tylko olewał" - czytamy. A wy co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Uczestniczka "Love Island" zażenowała fanów. Wystarczyła jedna wypowiedź. "Jesteś psycholem..."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.