Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się. Muzyk ma sam opiekować się dziećmi

Joe Jonas i Sophie Turner po czterech latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Osoby z otoczenia pary twierdzą, że poważne problemy mieli już od dawna.

To koniec szczęśliwego małżeństwa jednego z braci Jonas. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Joe Jonas i jego ukochana Sophie Turner mają kłopoty w raju. Jak się okazuje, nie były wyssane z palca. Para po czterech latach małżeństwa zdecydowała się rozstać.

Zobacz wideo Miesiąc miodowy Sophie Turner i Joe Jonasa

To koniec małżeństwa Joe Jonasa i Sophie Tunrner? Ta donoszą informatorzy TMZ

Licznie źródła portalu TMZ podają, że 34-latek i 27-letnia aktorka chcą złożyć papiery rozwodowe. Niedawno sprzedali też swoją posiadłość w Miami, zaledwie rok po jej nabyciu. Osoby z ich otoczenia twierdzą, że para od dawna ma już poważne problemy. Przez ostatnie miesiące to Jonas miał opiekować się prawie przez cały czas ich dwójką dzieci, mimo że wyruszył w trasę z braćmi. Ostatni raz para została sfotografowana razem na after party w Londynie w kwietniu tego roku. 

 

Jonas i Turner zaręczyli się rok po pierwszym spotkaniu. Mają dwie córki

Joe Jonas i Sophie Turner zaczęli spotykać się w 2016 roku. Zaledwie rok później zaręczyli się. Ślub odbył się w 2019 roku w Las Vegas. Doczekali się narodzin dwóch córek. Polscy widzowie najlepiej mogą kojarzyć Sophie z roli w głośnej produkcji HBO "Gra o tron". Aktorka w dalszym ciągu pojawia się w kinie i telewizji, ale wydaje się, że w ostatnim czasie jej kariera nieco przystopowała. Z kolei Joe Jonas po rozpadzie grupy Jonas Brothers został wokalistą w zespole DNCE. W 2019 roku postanowił reaktywować wraz z braćmi trio, które przyniosło mu ogromną popularność. Na 30 maja 2024 roku zaplanowany jest koncert Jonas Brother w krakowskiej Tauron Arenie. 

ARTYKUŁ JEST AKTUALIZOWANY

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.