"Damy i wieśniaczki". Uczestniczka zszokowała mieszkańców wsi metamorfozą. "To jakaś podmiana"

Uczestniczka programu "Damy i wieśniaczki" przeszła metamorfozę dzięki wizycie mieszkanki dużego miasta. Sąsiedzi pani Krystyny oniemieli z zachwytu.

Program stacji TTV "Damy i wieśniaczki" polega na zamianie miejsc zamieszkania na kilka dni. Bogata "dama" przenosi się na wieś, gdzie najczęściej prowadzi życie na roli, a kobieta żyjąca na co dzień w mniejszej miejscowości zajmuje jej miejsce w pełnym splendoru dużym mieście. W show wzięły udział już takie celebrytki jak Laluna, Iza Macudzińska czy Julia von Stein. W programie nie brakuje również metamorfoz, o czym przekonała się mieszkanka wsi, pani Krystyna.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o Lalunie. Jest szansa na zgodę?

"Damy i wieśniaczki". Uczestniczka przeszła metamorfozę. "To jakaś podmiana"

Pani Krystyna przeszła metamorfozę wizerunku dzięki "damie", która odmieniła jej włosy, zrobiła makijaż i zadbała o elegancki strój. Kobieta w rezultacie prezentowała się bardzo elegancko. Kiedy o ocenę nowego wizerunku pani Krystyny zostali poproszeni mieszkańcy miejscowości, aż zaroiło się od komplementów. "To jakaś podmiana", "Piękna kobieta!", "Można się zakochać" - komentowali mężczyźni. Zdjęcia pani Krystyny przed i po metamorfozie zobaczycie w naszej galerii u góry strony. 

Damy i wieśniaczkiDamy i wieśniaczki fot. screen TTV

"Damy i wieśniaczki". Jak na wsi poradziły sobie uczestniczki "Królowych życia"? 

Iza Macudzińska postanowiła odpocząć od luksusowego życia i zgłosiła się do programu "Damy i wieśniaczki". "Królowa życia" trafiła na dolnośląską wieś, gdzie czekały ją nowe obowiązki. Celebrytka pełna gracji w różowym dresie ochoczo zabrała się do pracy, jednak sprzątanie chlewu nieco ją przerosło... Laluna z kolei na zbiór truskawek ruszyła w żółtym futrze. Zarobiła zawrotne... 18 zł. Oglądacie "Damy i wieśniaczki"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.