Produkcja "Milionerów" reaguje na inflację? Podwojono główną nagrodę. To nie żart

Jeśli milion to za mało, to możecie wygrać dwa. Właśnie wystartowały castingi do odcinków specjalnych teleturnieju "Milionerzy". Stawką jest podwojona nagroda główna.

"Milionerzy" to uwielbiany przez widzów teleturniej, który cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Format po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN w 1999 roku i z krótkimi przerwami emitowany jest do dziś. Prowadzącym niezmiennie od samego początku pozostaje prezenter telewizyjny Huber Urbański. Widzowie przez kolejne lata emisji z ogromnym zaciekawieniem śledzą zmagania kolejnych uczestników w niełatwej walce o główną wygraną.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Zmiana reguł gry? Ruszyły castingi. Tym razem do zgarnięcia dwa miliony złotych

Obecnie w telewizji emitowane są powtórki programu. To może oznaczać tylko jedno. Nowe odcinki są w trakcie realizacji i już niedługo pojawią się na antenie. Tymczasem stacja postanowiła jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie programem i podwoiła stawkę. 

W mediach społecznościowych programu pojawiła się nie lada rewelacja. Jak się okazuje, właśnie rozpoczął się casting do odcinków specjalnych programu "Milionerzy". To nie jedyne zaskoczenie. Tym razem główną wygraną są aż dwa miliony złotych. Obecnie trwają zgłoszenia. Wszyscy chętni, by wziąć udział w odcinkach specjalnych, mają jeszcze szansę przejść przez casting.

Jak czytamy w informacji prasowej opublikowanej przez TVN, gdy ten etap będzie już zakończony, w ośmiu odcinkach eliminacyjnych zostaną wyłonieni finaliści. Ośmiu szczęśliwców będzie miało okazję zawalczyć o dwa miliony złotych. Jak na razie produkcja programu nie ujawniła więcej szczegółów. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy specjalne odcinki trafią na antenę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.