Kim jest piękność z "Postaw na milion" Nowicki mówi do niej "Dziękuję, Gabrielo". Ma wiele wspólnego z Krzan

Gabriela, hostessa występująca w programie "Postaw na milion" jest studentką aktorstwa. Na obrzeżach show-biznesu kręci się od niedawna.

"Postaw na milion" to teleturniej od 2011 roku prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. W nowych sezonach prowadzącemu zaczęła towarzyszyć hostessa. Gabriela natychmiast wzbudziła zainteresowanie fanów formatu. Szybko okazało się, że z rodzimym show-biznesem próbuje się związać od jakiegoś czasu.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Kim jest Gabriela z "Postaw na milion"?

Gabriela Winiarska jest obecnie studentką pierwszego roku Warszawskiej Szkoły Filmowej na Wydziale Aktorsko-Wokalnym. Jej kariera w telewizji zaczęła się od zaproszenia na casting do programu "Postaw na milion". Szybko okazało się, że mieszkanka Kielc nie ma sobie równych. Doskonale odnalazła się na planie programu i nawiązała koleżeńską relację z prowadzącym.

Początkowo oczywiście czułam się nieco onieśmielona, ale atmosfera na planie jest naprawdę znakomita. Łukasz to świetny prowadzący z poczuciem humoru i szybko skraca dystans. Mimo że właściwie wciąż jestem debiutantką na planie tego programu, to mam wrażenie, jakbym pracowała tam od dawna - mówi Gabriela w rozmowie z redakcją "Echo Dnia".

"Postaw na milion". Gabriela Winiarska od lat startuje w konkursach piękności

Gabriela przez lata pracowała jako modelka, a na swoim koncie ma także starty (z sukcesem) w konkursach piękności, podobnie jak to było w przypadku Izabelli Krzan, która dziś jest prowadzącą "Pytanie na Śniadanie". Niezwykła uroda hostessy pozwoliła jej na zdobycie tytułu Małej Miss Ziemi Świętokrzyskiej. "Jako nastolatka również chętnie brałam udział w pokazach mody. W bieżącym roku zostałam finalistką w konkursie Miss Ziemi Świętokrzyskiej i otrzymałam tytuł Miss Internetu. Podczas ostatniej edycji konkursu Off Fashion miałam przyjemność prezentować jedną z finałowych kolekcji" - dodała w wywiadzie. Program "Postaw na milion" z jej udziałem możn oglądać w każdy piątek o 20:50 w TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.