"Milionerzy". Pytanie o herb szlachecki rozłożyło panią Olgę na łopatki. Nie pomogło nawet koło ratunkowe

W 603. odcinku "Milionerów" o główną wygraną dalej walczyła pani Olga. Uczestniczka całkiem nieźle sobie radziła i z lekkością mierzyła się z kolejnymi zagadnieniami. Trudności pojawiły się przy pytaniu o herb szlachecki. Zobaczcie, czy udało jej się wybrnąć z patowej sytuacji.

"Milionerzy" to teleturniej, który od lat cieszy się niemałą popularnością. Widzowie z ogromnym zaciekawieniem śledzą losy kolejnych uczestników w niełatwej walce o milion złotych. W 603. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadła pani Olga z Gdyni. Uczestniczka wiele czasu poświęciła na własną edukację. Ukończyła trzy kierunki: psychologię etnologię oraz produkcję filmową. Obecnie pracuje jako psychoterapeutka. Przystępując do gry, uczestniczka miała już 75 tys. zł, a do dyspozycji zostały jej jeszcze dwa koła ratunkowe. Pani Olga szła jak burza. Kłopot pojawił się przy pytaniu za 250 tys. zł. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". "Herb szlachecki mający na tarczy w polu czerwonym srebrną literę "T", a w klejnocie nad hełmem w koronie strusie pióra, to"

Hubert Urbański odczytał pytanie, a następnie wypowiedział odpowiedzi. Uczestniczka miała do wyboru cztery opcje:

  • A. Ziobro 
  • B. Tusk 
  • C. Hołownia 
  • D. Kukiz

Chwilę po usłyszeniu możliwych odpowiedzi pani Olga złapała się za głowę, a jej mina raptownie zmizerniała. Po krótkim namyśle uczestniczka wyznała, że poprawną odpowiedzią może być B.

'Milionerzy'. Odc. 603'Milionerzy'. Odc. 603 player.pl/'Milionerzy'

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o herb szlachecki 

Po dłuższym zastanowieniu kobieta przyznała, że ma jednak wątpliwości i równie dobrze poprawną odpowiedzią może być C. Po głębszych przemyśleniach pani Olga zdecydowała się na ostatnie koło ratunkowe i poprosiła o wykonanie telefonu do przyjaciela. Kolega zasugerował jej, że pierwsza myśl może być dobra i on skłaniałby się ku odpowiedzi B. W związku z tym pani Olga postanowiła zaryzykować i zaufać przyjacielowi. Poprosiła prowadzącego o zaznaczenie odpowiedzi B. Niestety, nie była ona prawidłowa. Poprawną odpowiedzią okazało się być C. Pani Olga musiała zakończyć grę. Studio opuściła bogatsza o gwarantowane 40 tys. zł. 

"Milionerzy". Te pytania sprawiły trudności uczestnikom 

W 642. odcinku "Milionerów" uczestnik usłyszał bardzo podchwytliwe pytanie, które brzmiało: "Czym jest awanturka?". Borykając, się z natłokiem myśli mężczyzna postanowił wykorzystać koło ratunkowe. To nie rozwiało jego wątpliwości, dlatego wykonał telefon do przyjaciela. Ostatecznie trudy się opłaciły. Uczestnik zdobył gwarantowaną sumę i mógł kontynuować grę. Z kolei w 641. odcinku pan Mateusz usłyszał pierwsze pytanie i od razu poległ. Trudności przysporzyło mu pytanie o wiersz Juliana Tuwima. Natomiast w 640. odcinku pan Rafał głowił się nad historycznym pytaniem o treści "Które miasto uratował przed Krzyżakami legendarny piekarczyk?". By rozwiać wszelkie wątpliwości, potrzebne były aż dwa koła ratunkowe. Jesteście fanami "Milionerów"? Odcinki są emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Zobacz też: "Milionerzy". Hubert Urbański był bezlitosny i nie uznał poprawnej odpowiedzi. Jak to możliwe?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.