"Chłopaki do wzięcia". Marysia pokazał córkę. Jak dwie krople wody

Marysia jest znana z randkowego show "Chłopaki do wzięcia". Jest partnerką Henia. W najnowszym odcinku pokazała swoją córkę. Podobieństwo między nimi jest uderzające.

Marysia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Szybko zdobyła sympatię widzów randkowego show. Jej partner Henryk, długo nie mógł znaleźć miłości. Przez lata szukał drugiej połówki, która chciałaby prowadzić z nim gospodarstwo na wsi. W końcu na jego drodze stanęła Marysia. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

Tak wygląda córka Marysi z "Chłopaków do wzięcia" 

Marysia i Henio mieszkają razem na wsi. Niektórzy widzowie "Chłopaków do wzięcia" zarzucali uczestnikowi, że wykorzystuje swoją partnerkę do wymagającej pracy przy gospodarstwie. Marysia jednak nie ma nic przeciwko. Odpowiada jej pracowity tryb życia. Para seniorów zdążyła się już nawet zaręczyć. Wszystko wskazuje na to, że niedługo pójdą o krok dalej. W ostatnim odcinku "Chłopaków do wzięcia" fani mogli dowiedzieć się nieco więcej o Marysi. Okazało się, że ma córkę.

Córka Marysi z 'Chłopaków do wzięcia'Córka Marysi z 'Chłopaków do wzięcia' fot. https://twitter.com/rozrywkowyromek

Córka Marysi pojawiła się w 328. odcinku randkowego show. Widzowie byli świadkami, jak uczestniczka odwiedziła swoją pociechę. Póki co, niewiele o niej wiadomo. Nie zostało nawet zdradzone jej imię. Nie sposób jednak nie zauważyć, że obie panie są do siebie bardzo podobne. Z twarzy wyglądają jak dwie krople wody. Córka Marysi cieszy się z jej udanej relacji z Henrykiem. Zgodziła się z mamą w kontekście renowacji jego domu. Zapowiedziała, że wkrótce pomoże parze przeprowadzić remont.

"Chłopaki do wzięcia". Co u innych uczestników? Aldona wybrała suknię ślubną

Aldona i Stefan z programu "Chłopaki do wzięcia" wkrótce zostaną rodzicami. Zdecydowali się również stanąć na ślubnym kobiercu. Przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Ostatnio Aldona przymierzała suknie ślubne. Stefan nie był zbyt entuzjastycznie nastawiony. W złośliwy sposób skomentował krągłości przyszłej żony. Uczestniczka w końcu zdecydowała się na połyskującą brązową kreację. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.