"Chłopaki do wzięcia". Aneta była wielką miłością Jarka. Tak teraz wygląda. Też jest w udanym związku

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" jest w szczęśliwym związku z Gosią. Najwierniejsi fani z pewnością pamiętają, że nie była ona jego pierwszą miłością. Zobaczcie, z kim spotykał się jeden z ulubionych uczestników programu, zanim stanął na ślubnym kobiercu.

Program "Chłopaki do wzięcia" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów Polsatu. Przez lata randkowe show zgromadziło wielu fanów, którzy zacięcie kibicują oraz na bieżąco śledzą losy kawalerów po przejściach, poszukujących upragnionej miłości. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu bez wątpienia jest Jarek. Mężczyzna latami bezskutecznie poszukiwał drugiej połówki, aż w końcu poznał Gosię. Para stanęła nawet na ślubnym kobiercu. Od tamtego czasu prowadzą sielankowe życie we dwoje. Nim Jarkowi udało się odnaleźć ukochaną, był w równie poważnym związku. Pamiętacie jego byłą partnerkę?

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

"Chłopaki do wzięcia". Jarek latami szukał miłości. Przed Gosią jego serce należało do innej

Jakiś czas temu spekulowano o kryzysie w małżeństwie Jarka i Gosi z "Chłopaków do wzięcia". Fani mieli nawet kilka dowodów. Pierwszym miały być domniemane informacje o przeprowadzce, a drugim zmizerniały wygląd Jarka. Jak się jednak okazało, plotki o kryzysie w związku były bezpodstawne. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane po tym, gdy Jarek pokazał na YouTubie, jaki prezent szykuje dla żony z okazji święta zakochanych.

Z pewnością dla niektórych będzie to nie lada zaskoczenie, ale zanim Jarek poznał Gosię, miał szansę nawiązać bliższą relację z inną kobietą. Najwierniejsi fani programu "Chłopaki do wzięcia" bez wątpienia pamiętają stare odcinki, gdy Jarek spotykał się z Anetą. To właśnie ona była jego pierwszą programową dziewczyną. Para spotykała się przez kilkadziesiąt odcinków. W ich trakcie nie szczędzili sobie miłych słów. Nie brakowało również czułych gestów oraz długich spacerów po łonie natury.

 

Relacja Jarka i Anety nie przetrwała jednak próby czasu. Mężczyzna od początku rozpoczął poszukiwania drugiej połówki. W końcu się udało. Aneta również nie próżnowała. Jakiś czas temu udało jej się odnaleźć nową miłość. Po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że kobieta mało się zmieniła. Dalej jest blondynką, stawia na cienko podkreślone brwi i brak wyrazistego makijażu

 

"Chłopaki do wzięcia". Aldona wybiera suknię ślubną. Stefan dorzucił trzy grosze

Stefan z pewnością jest jednym z  najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". W życiu mężczyzny wielkimi krokami nadchodzą olbrzymie zmiany. Już niedługo Stefan zostanie ojcem. To jednak nie wszystko. W planach ma również sformalizowanie związku z ukochaną.

Ostatnio para wybrała się na wspólne poszukiwanie idealnej sukni ślubnej. W trakcie przymiarek Stefan pokusił się o czuły komentarz, względem wyglądu Aldony. "Pokaż się. No, bebech jest. I ten, super. Tak może być" - ocenił jej ślubną kreację. Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Konflikt Kariny z Aldoną narasta. Partnerka Stefana wulgarnie obrażona przez bratową.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.