"Love Island". Hubert dobitnie komentuje słowa Sandry. "Niech każdy skupi się na swojej relacji"

Hubert, zwycięzca siódmej edycji "Love Island", tuż przed finałem przeżywał ciężkie chwile. W jego stronę padły oskarżenia, głównie z ust Sandry. Islander zdradził, co myśli o zachowaniu koleżanki z programu.

Hubert cieszył się ogromną sympatią widzów "Love Island" niemal od pierwszych chwil, gdy pojawił się w programie. Fani formatu docenili szczerość i inteligencję uczestnika. Przed finałem, wielu internautów komentowało zagrywki producentów, którzy starali się przedstawić relację Huberta i Agaty jako nieszczerą. Wiele do powiedzenia mieli także islanderzy walczący o wygraną. Szczególnie aktywna w tej kwestii była Sandra Dorsz.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

"Love Island". Co Agata i Hubert myślą o zachowaniu Sandry? Mamy komentarz

W finałowym odcinku Sandra nie gryzła się język. Najpierw wypomniała Hubertowi, że ten komplementował ją i obdarzał niezwykłą atencją przy pierwszym spotkaniu. Potem określiła jego relację z Agatą jako "fake as f*ck". Reporter Party.pl poprosił zwycięzców "Love Island" o komentarz w sprawie zachowania Dorsz. Para szczerze przyznała, że słowa islanderki ubodły ich.

Słabe trochę zachowanie. Ja od początku powtarzałem, że lepiej, jakby każdy skupił się na swojej relacji i ją budował - zaznaczył Hubert. - Myślę, że każdy powinien się zająć swoimi relacjami - wtórowała mu Agata.

Jeremy Renner Renner na pierwszym czerwonym dywanie od wypadku. Towarzyszyła mu córka Ava

"Love Island". Jak wyglądają relacje Huberta ze "świętą trójcą"?

Z kolei w rozmowie z portalem Plejada Hubert zdradził, jak wyglądają jego relacje z pozostałymi uczestnikami. W końcowej fazie siódmego sezonu można było zaobserwować, że konflikt islandera ze "świętą trójcą" pogłębia się. Czy po programie się pogodzili? Niekoniecznie. "Mamy dobre, poprawne relacje. Są rzeczy, które fajnie, że padły po programie, ale jednak padły. Trudno w tym momencie powiedzieć, czy będziemy przyjaciółmi. (...) W programie można było zauważyć, że to nie jest mój 'vibe'. To nie są osoby, którymi lubię się otaczać".

Więcej o: