"Love Island". Na co Agata i Hubert przeznaczą wygraną? Uczestnik zaskoczył partnerkę. "Chcę ją nauczyć oszczędności"

Agata i Hubert wygrali siódmą edycję "Love Island". Na co przeznaczą wygrane 100 tys. złotych? Hubert zaskoczył Agatę nietypową propozycją i zaproponował jej bardzo praktyczny prezent. Zobaczcie, jak zareagowała.

Hubert był od początku emisji siódmej edycji "Love Island" faworytem widzów. Jego związek z Agatą przechodził jednak kilka turbulencji. Kiedy wszystko w ich relacji zmierzało ku dobremu, uczestniczka stwierdziła, że partner jest dla niej zbyt spokojny i w porywie chwili pocałowała się z Mateuszem. To zniszczyło ich związek, ale szybko okazało się, że Agata nie może zapomnieć o Hubercie i zaczęła zabiegać o jego względy. Kiedy Hubert w końcu dał się przekonać i wrócili do siebie, w ich relacji pojawiły się prawdziwe uczucia i było lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. To właśnie szczerość ich uczuć najbardziej przekonała widzów. W finale Agata i Hubert otrzymali ponad 75 procent głosów widzów i zwyciężyli program. Nagroda to aż 100 tysięcy złotych. Na co ją przeznaczą? W jednym z ostatnich wywiadów wyjawili plany. Hubert niespodziewanie wyskoczył z pomysłem na prezent dla Agaty. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island". Na co Agata i Hubert przeznaczą wygraną? Uczestnik zaskoczył partnerkę

Agata i Hubert już wiedzą, na co wydadzą wygraną z "Love Island". W rozmowie z reporterem Polsatu Agata zdradziła, że w planach mają podróże. Ich największe wspólne marzenie to wycieczka objazdowa po Włoszech. Uczestniczka "Love Island" dorzuciła, że część wygranej zainwestują we własny rozwój. Nagle do rozmowy włączył się Hubert i zdradził, jaki ma pomysł na prezent dla ukochanej. Mina Agaty mówi sama za siebie. Tego z pewnością zupełnie się nie spodziewała. Hubert dodał, że będzie to też świetny sposób na oszczędności. 

Exclusive powiem wam, bo jeszcze tego nie powiedziałem i chcę zaskoczyć Agatkę, już teraz nie zaskoczę, ale przyszło mi coś do głowy… Chcę kupić Agatce ekspres do kawy, aby doceniła prawdziwą, piękną kawę, bo tej kawy dość dużo pije. Chcę jej pokazać, że można inaczej i też nauczyć ją trochę oszczędności, bo jednak picie kawy na mieście nie zawsze jest najlepsze - powiedział podekscytowany Hubert.
 

"Love Island". Co słychać u pozostałych uczestników? Sandra dba o swoje interesy

Po zakończeniu "Love Island" fani zajrzeli na instagramowy profil Alicji. Zauważyli tam jeden istotny szczegół. Od razu ją poinformowali. Chodziło oczywiście o Mateusza. "Alicja zaobserwowałaś Matiego, a on ciebie, a teraz już nagle cię nie obserwuje. Czyżby Sandra interweniowała" - napisał jeden z internautów. Jak zareagowała Alicja? Więcej przeczytasz tutaj.

Więcej o: