"Koło fortuny". Izabela Krzan dogryzła Norbiemu. Poszło o jego bogate życie uczuciowe. Od razu zareagował

W trakcie ostatniego odcinka "Koła fortuny" Izabela Krzan wbiła szpilę współprowadzącemu. Modelka zadrwiła z bogatego życia uczuciowego Norbiego. Od razu zareagował.

Norbert Norbi Dudziuk od 2019 roku prowadzi z Izabellą Krzan "Koło fortuny". W tej roli zastąpił Rafała Brzozowskiego, który został prowadzącym "Jaka to melodia?". Jeszcze kiedy Norbi debiutował w tej roli Izabella Krzan zdradziła, że wokalista jest ciepła osobą i właśnie taki charakter doskonale sprawdzi się w teleturnieju. Dzięki temu może łatwiej uspokoić zestresowanych uczestników. Wygląda na to, że Norbi sprawdza się w tej roli świetnie, bo od ponad trzech lat pracuje przy show. Między duetem prowadzących panują dobre relacje. Atmosfera jest tak rozluźniona, że Izabella Krzan w zabawny sposób dogryzła koledze z programu. Tym razem poruszyła wątek jego licznych małżeństw. 

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

"Koło fortuny". Izabella Krzan dogryza Norbiemu. "Może czwarte wesele niedługo"

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju "Koło fortuny" udział wzięła pani Paulina, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych. W jednej z rund prowadzący mieli chwilę na dłuższą rozmowę z uczestniczką. Norbi i Izabella zaczęli dopytywać, czy mogą liczyć na jakieś zaproszenie na imprezę. Pani Paulina żartobliwie odniosła się do prywatnego życia prowadzącego i stwierdziła, że jemu już raczej wesela nie zorganizuje, bo jest zajęty. Podkreśliła, że z chęcią zajmie się organizacją takiej imprezy dla Izabelli. Modelka natychmiast zareagowała i postanowiła dorzucić swoje trzy grosze i zadrwić z pokaźnej liczby małżeństw Norbiego. 

Agnieszka Dygant kończy 50 lat! Agnieszka Dygant kończy 50 lat! Ekipa TVN zrobiła jej niespodziankę

Tobie już to może nie grozi, ale Izuni możemy wyprawić weselisko - zwróciła się do Norbiego uczestniczka. 
Ale Norbi już trzy miał, to może czwarte niedługo - dorzuciła ironicznie Krzan.
Nie no, Marzenko, pozdrawiam cię oczywiście serdecznie - powiedziała na koniec.

Norbi ma już za sobą trzy śluby. Ostatnia ceremonia odbyła się w 2016 roku, kiedy związał się z Marzeną Chełmińską. Jak widać, panie zapewne się znają i są wobec siebie serdeczne, jeśli modelka pozwoliła swoim żartem "wywołać do tablicy" także żonę Norbiego. Kiedy Norbi usłyszał te słowa, zaprotestował i w geście sprzeciwu chwycił Izabellę Krzan za rękę. Na koniec modelka pozdrowiła Marzenę

 

Norbi opowiedział o pracy w TVP u Kędzierskiego i Wojewódzkiego. "Czy ja kogoś zabiłem lub okradłem?"

Norbi pojawił się ostatnio w podkaście "Wojewódzki/Kędzierski" i odpowiedział na kilka niewygodnych pytań odnośnie zarzutów pracowania w reżimowej telewizji. Podkreślił, że oddziela politykę od swojej pracy. Oburzył się i starał się wytłumaczyć, że wykonuje jedynie zlecone mu zadanie, nie czyniąc tym nikomu krzywdy. 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska pochwaliła się dniem pełnym obowiązków. Nie pomija treningu

Czy ja kogoś zabiłem? Czy ja kogoś okradłem? [...] Popatrzmy w ten sposób, jest casting, wygrywasz go i robisz. Po prostu traktuję to w ten sposób: dzisiaj tam jestem, jutro może mnie nie być (...) Nie jest to sytuacja marzeń i nie jest to moja bajka. Jestem Norbi, jestem wykonawcą estradowym - podkreślił.
 

Wokalista w szczerej rozmowie przyznał też, że był uzależniony od hazardu. Powiedział, że dekadę temu czuł się jak król życia. Ruletka i blackjack zapewniały mu adrenalinę. Jednorazowo potrafił przegrać nawet 150 tys. zł. Z uzależnienia pomogła mu wyjść obecna żona. Przedstawiła mu brutalne ultimatum. Nie miał wyjścia i musiał się wziąć za siebie. Jak to zrobił? Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: