"Rolnicy. Podlasie". Poważny problem w gospodarstwie Andrzeja. Konieczna była pomoc Bogdana

Program "Rolnicy. Podlasie" od lat cieszy się dużą popularnością. W piątym sezonie na bohaterów czekają nowe wyzwania. Andrzej i Gienek będą musieli zmierzyć się z plagą.

Program "Rolnicy. Podlasie" to największy hit "Fokus TV". Gości na antenie od 2019 roku. Do tej pory powstało pięć sezonów. Do najpopularniejszych bohaterów show możemy zaliczyć Emilię Korolczuk z Laszek, Gienka i Andrzeja Onopiuków z Plutycz oraz Agnieszkę i Jarka z Bronowa. W wiosennej odsłonie programu uczestnicy muszą mierzyć się z nowymi problemami. Jednym z nich będzie plaga lisów.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Screen z IG KajraKajra i Sławomir nie mogą narzekać na brak luksusów. Wnętrze jak z bajki

"Rolnicy. Podlasie". Poważny problem w gospodarstwie Andrzeja. Konieczna była pomoc Bogdana

Andrzej Onopiuk prowadzi gospodarstwo wraz z ojcem, Gienkiem. Rolnik nie ukrywa, że chciałby się ustatkować. W jednym z poprzednich odcinków zdradził nawet, jaki jest jego ideał kobiety. Niestety, bohaterowi programu do dziś nie udało się odnaleźć miłości. W nowym sezonie show musi natomiast mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Andrzej i Gienek będą potrzebowali pomocy Bogdana, aby uruchomić ciągnik. Przy okazji zwierzą mu się ze swojego problemu z plagą lisów. Okaże się, że mężczyzna ma spore doświadczenie w tej kwestii, więc poinstruuje kolegów, jak założyć pułapkę. Plutycze odwiedzi także pani weterynarz, która sprawdzi cielność krów.

W nowym sezonie pojawią się też Agnieszka i Jarek, którym również nie brakuje pracy.

Pociekło nam poidło. Już od jakiegoś czasu ono się blokowało i czasami było mokro na korytarzu - mówiła przed kamerą rolniczka.

Po naprawieniu usterki cała rodzina wybierze się na łyżwy. Niespodziewanie okaże się, że ojciec Agnieszki, Jurek, świetnie radzi sobie na lodowisku.

Paulina Krupińska"Azja Express". Krupińska nagle przypomniała sobie, że nie ma na sobie majtek

Nowe odcinki programu "Rolnicy. Podlasie" emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20.15 na antenie Fokus TV.

Więcej o: