"Chłopaki do wzięcia". Robert "Tancerz" ostro o rozstaniu z Zuzią. Zaczął ją obrażać. "Żona mnie szkaluje"

Niedawno Zuza, żona Roberta "Tancerza" z "Chłopaków do wzięcia, przyznała, że jej związek się rozpadł. Teraz głos postanowił zabrać opuszczony mąż. Nie przebierał w słowach.

Robert z "Chłopaków do wzięcia" po latach poszukiwań w końcu znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę. Zuzia bardzo spodobała się widzom serialu dokumentalnego. Niektórzy fani formatu twierdzili nawet, że wieczny kawaler nie zasługuje na taką kobietę, jaką jest Zuzanna. Wbrew tym opiniom, para stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

"Chłopaki do wzięcia". To koniec miłości "Tancerza" i Zuzy. Robert nie przebierał w słowach

Niestety, idylla nie trwała długo. Fani zaczęli zauważać, że Zuza coraz rzadziej pokazuje się w towarzystwie męża. Kobieta przez jakiś czas zaprzeczała doniesieniom o rozstaniu, w końcu jednak przyznała, że nie jest już z Robertem.

Tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem. (...) To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło - przyznała Zuza.

Na słowa byłej ukochanej momentalnie zareagował "Tancerz". Mężczyzna twierdzi, że jego żona kłamie i uciekła z Polski, by uniknąć płacenia długów. Z filmiku opublikowanego na Instagramie możemy wnioskować, że para nie rozstała się w dobrej atmosferze - Robert wyglądał na bardzo zdenerwowanego, w pewnym momencie zaczął również obrażać Zuzannę.

Żona mnie szkaluje. Ma długi, uciekła do Niemiec, bo ją komornik gonił. A to, co ona wypisuje w internecie i na Instagramie, to nie jest prawda. (...) Nie pozwolę sobie, żeby mnie ktoś szkalował, bo ja sobie nie życzę. To nie jest prawda, że się z nią rozstałem, ona sama podjęła tę decyzję. (...) To jest kłamczucha, ludziom w oczy kłamie, bo chciała się wybić, wylansować w Polsacie (...) To jest pani do towarzystwa - powiedział na nagraniu.

Screen z IG puzzle_lovestory - Paulina Rzeźniczak i Jakub RzeźniczakRzeźniczak i Nowicka w romantycznym ujęciu na kanapie. Post szybko zniknął

Dodajmy, że internauci nie uwierzyli w wersję podaną przez Roberta i skrytykowali go za obrażanie żony.

Robercie, twoja żona nic nigdy nie mówiła o tobie źle. Powiedziała, że nie macie rozwodu, ale nie jesteście razem. A swoją drogą, nie wypada mówić o swojej żonie takich słów - czytamy w komentarzach.

Jak myślicie, jaka jest prawda dotycząca rozpadu związku Zuzy i Roberta?

Więcej o: