"M jak miłość". Anita i Kamil zostaną perfidnie okradzeni. Sprawca okaże się znajomy. "Nie można jej ufać"

W 1718. odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil zmierzą się z bardzo nieprzyjemnym wydarzeniem. Zostaną nie tylko okradzeni, ale i perfidnie oszukani. Za wszystkim będzie stała matka Poli. Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" od wielu lat wieczorami ściąga rzeszę widzów przed telewizory. Najwierniejsi fani z zaciekawieniem śledzą perypetie bohaterów serialu. Aktualnie dużo emocji wzbudza wątek Anity i Kamila, którzy wspólnie wychowują córkę mężczyzny, Polę. Od samego początku sporo kłopotów przysparza im matka dziewczynki, Weronika. Jakiś czas temu okazało się, że kobieta jest w ciąży. Ojciec dziecka nieustannie ją szantażuje i domaga się pieniędzy. Z tego powodu Weronika oszukała Adama i wmówiła mu, że to właśnie z nim spodziewa się dziecka. W 1718. odcinku "M jak miłość" sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje. Zrozpaczona kobieta posunie się do dwóch radykalnych kroków. Wyjawi Wernerowi prawdę i perfidnie okradnie Anitę i Kamila. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Weronika perfidnie okradnie Kamila i Anitę 

W 1718. odcinku "M jak miłość" Weronika będzie w podbramkowej sytuacji. Czasu na spłatę długo zostanie coraz mniej, a Oskar, biologiczny ojciec jej dziecka będzie się domagał kolejnych pieniędzy. Na dodatek zacznie ją szantażować. Jakiś czas temu kobieta sprzedała pierścionek zaręczynowy od Wernera, ale kwota starczyła na pokrycie jedynie części długu.

 

Weronika nie da rady uzbierać reszty potrzebnych pieniędzy. Dlatego matka Poli postawiona pod ścianą posunie się do ostateczności i zdecyduje się ukraść pieniądze Anicie i Kamilowi. Weronika zjawi się w domu Gryca, by zabrać córkę. Los sprawi, że zauważy leżącą na stole kopertę z pieniędzmi i bez wahania po nią sięgnie. Kobieta bez skrupułów okradnie przyjaciół, a później wyruszy na spotkanie z Oskarem. Gdy zakochani zorientują się, że z ich domu zniknęła gotówka, Kamil od razu rzuci oskarżeniami w stronę Weroniki. Natomiast, Anita stanie w jej obronie. Dopiero później przekona się, jak bardzo się pomyliła. 

Gdzie jest ta koperta? - zapyta Kamil.
Chyba nie myślisz, że Weronika byłaby do tego zdolna? - stwierdzi Anita.
Po prostu wiem, że nie można ufać tej kobiecie - skwituje Gryc.

Chwilę później prawda wyjdzie na jaw, a obawy Kamila się potwierdzą. Weronika wyśle Kamilowi wiadomość, w której przyzna się do kradzieży. Dopiero po tym Anita zrozumie, że partner miał rację i nie mylił się w ocenie matki Poli.

1718. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 20 marca o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.