"Twoja twarz brzmi znajomo". Natalia Janoszek martwi się o reakcję fanów. "Zostanę znienawidzona"

Natalia Janoszek jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu"Twoja twarz brzmi znajomo". To nie będzie jej telewizyjny debiut, mimo to celebrytka przyznała, że ma pewne wątpliwości. Chodzi o fanów muzyki rockowej.

To już pewne, że najnowsza edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dostarczy widzom masę pozytywnych emocji. W muzycznym show pojawią się m.in. Piotr Stramowski , Julia Kamińska , Krzysztof Ibisz i Natalia Janoszek. Ostatnia wymieniona uczestniczka wystąpiła w minionej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz przed młodą artystką stoi kolejne wyzwanie. W rozmowie z portalem Interia.pl przyznała, czego obawia się najbardziej. 

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski i Maciej RockMaciej Rock miał rozmowę z Piotrem Gąsowskim. Już wie, jak ma się zachowywać wobec Dowbora

"Twoja twarz brzmi znajomo". Natalia Janoszek boi się o reakcję fanów 

Natalia Janoszek w jednym z najnowszych wywiadów z portalem Interia.pl zdradziła kilka przemyśleń na temat udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że celebrytka od zawsze uwielbiała wyzwania. Ma jednak małe zmartwienie, czy uda jej się odnaleźć w muzycznym show. Mimo to, chciałaby udowodnić fanom, że ma wiele do zaoferowania i niejeden ukryty talent

Bardzo lubię wyzwania dlatego nie wahałam się, decydując na udział w tym programie. Mam taką dewizę w życiu, że lubię wyzwania, godzę się na nie, a później próbuję im sprostać. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę. Bardzo bym chciała pokazać, że nie jestem tylko ładną buzią, ale że mam coś więcej do zaoferowania - wyznała.

W trakcie rozmowy wyszło na jaw, jaka muzyka jest najbliższa sercu Natalii Janoszek. Przy okazji celebrytka wyznała, że ma poważną obawę. 

Kocham rock, więc jeśli trafiłabym na Metallicę albo Scorpionsów, to byłoby coś, aczkolwiek wtedy musiałabym mieć nadzieję, że nie zostanę znienawidzona przez fanów tych zespołów - zdradziła.
 

Katarzyna SkrzyneckaSkrzynecka przejdzie do TVN? "Będzie transfer. Gąs wygadał"

W dalszej części rozmowy z portalem Interia.pl Natalia Janoszek zdradziła, że już od dziecka była mocno uzdolniona muzycznie, jednak nigdy nie potrafiła się określić i wybrać jednej ścieżki. Stąd chęć sprawdzenia się w kolejnym show Polsatu

Od dziecka chciałam śpiewać, tańczyć, grać, nie mogłam się zdecydować na jedną rzecz. Ostatecznie zostałam aktorką, ale "Taniec z gwiazdami" pokazał, że kocham taniec. Może się okazać, że wolę występować na scenie, gdzie można i tańczyć, i śpiewać, i użyć swoich zdolności aktorskich. To jest dla mnie próba tego, czy odnalazłabym się w czymś innym niż aktorstwo - stwierdziła.

Na sam koniec Natalia Janoszek została zapytana o to, który z uczestników najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ma największe szanse na zwycięstwo. Wytypowała prezentera telewizyjnego

Myślę, że Krzysztof Ibisz może nas wszystkich jeszcze zaskoczyć - powiedziała.

Premiera najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbędzie się 3 marca o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Zamierzacie oglądać? 

Więcej o: