"40 kontra 20". Kasia już rozstała się z partnerem? Zrobiła czystki w zdjęciach. Jej słowa wiele sugerują

Kasia z "40 kontra 20" jeszcze przed finałem ogłosiła, że jest szaleńczo zakochana. Uczestniczka show stacji TVN7 planowała założyć z mężczyzną rodzinę. Wygląda na to, że to koniec tej pięknej bajki. Kasia usunęła z profilu wszystkie romantyczne zdjęcia z ukochanym. Fani natychmiast zaczęli drążyć temat. Jej odpowiedź wskazuje, że związek się rozpadł.

Druga edycja "40 kontra 20" niedawno się zakończyła, ale już wiadomo, że żadna z relacji nie przetrwała po programie. Kasia, którą ostatecznie wybrał Tomek, jeszcze przed finałem zdradziła, że jest już w nowym związku i na Instagramie opublikowała romantyczne zdjęcia z nowym ukochanym. W sieci niedawno pojawiły się plotki, że ten związek to już przeszłość. Fani zapytali Kasię, czy to prawda. Jej lakoniczna odpowiedź daje do myślenia.

Zobacz wideo Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, tańczy w bikini. Spójrzcie na te tatuaże

Artur Szpilka i Kamila WybrańczykArtur Szpilka pokazał ukochaną tańczącą w kusym bikini. Fani patrzą na tatuaże

"40 kontra 20". Kasia już rozstała się z partnerem? Jej słowa wiele sugerują

Po zakończeniu emisji "40 kontra 20" okazało się, że relacja Kasi i Tomka należy już do przeszłości. Byli zakochani nie szczędzili sobie gorzkich słów. Kasia podczas jednego z live'ów na Instagramie powiedziała, że Tomek cały dzień grał w gry na konsoli i płacił za drinki kolegów jej kartą. Wydawało się jednak, że uczestniczka odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Wybrankiem bohaterki reality show został pochodzący z Turcji Erkut. Para zamieszkała razem, prowadziła też wspólny biznes, a przebojowa blondynka świetnie odnalazła się w roli macochy. Fani niepokoją się jednak o związek Kasi. Z jej instagramowego profilu zniknęły wszystkie zdjęcia z ukochanym. Internauci zasypali uczestniczkę pytaniami. Uczestniczka "40 kontra 20" postanowiła się do nich odnieść. 

Kasia, gdzie twój partner? Przyjechaliście do Polski razem? - chcieli wiedzieć obserwatorzy.

Co na to Kasia? Jej odpowiedź była bardzo lakoniczna. Uczestniczka "40 kontra 20" podkreśliła, że do Polski przyleciała sama. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jej związek z Erkutem jest już definitywnie zakończony, ale odpowiedź sugeruje, że taki scenariusz też jest możliwy. 

Nie - napisała.

Czyżby uczestniczka "40 kontra 20" za bardzo pospieszyła się z miłosnymi deklaracjami?

'40 kontra 20'. Kasia'40 kontra 20'. Kasia fot. instagram.com/katarzyna_kilanowska

 

Sandra KubickaSandra Kubicka pokazała rozstępy na pupie. "Kocham moje tygrysie paski"

 

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świeci "tureckimi zębami". Pokazała je spiłowane przed założeniem licówek. Drastyczny widok

Więcej o: