"40 kontra 20". Kinga Zapadka pokazała ukochanego. Jest znany z innego reality show. "Zaskoczenie roku"

Kinga Zapadka z "40 kontra 20" wreszcie zdradziła, w kim jest zakochana. Ekspartnerka Roberta Kochanka jest w szczęśliwym związku z byłym uczestnikiem "Hotelu Paradise". Kim jest jej tajemniczy wybranek?

Kinga Zapadka była uczestniczką popularnego programu "40 kontra 20", w którym kobiety z dwóch różnych przedziałów wiekowych konkurują o względy przystojnego 20-latka i równie urodziwego 40-latka. Kinga reprezentowała frakcję dwudziestolatek, ale zainteresowana była starszym od siebie Robertem Kochankiem. 43-latek także odwzajemniał jej uczucia. Po zakończeniu programu kontynuowali związek i publikowali w sieci romantyczne zdjęcia. W 2021 roku para potwierdziła jednak rozstanie. Kinga wyjaśniła w kilku słowach, że ich systemy wartości były skrajnie różne i postanowili zakończyć relację.

Uczestniczka "40 kontra 20" już od jakiegoś czasu mówiła, że jest zakochana, ale tożsamość mężczyzny utrzymywała w tajemnicy. Z okazji nowego roku wreszcie zdradziła, kim jest tajemniczy "on". Widzowie dobrze go znają z innego popularnego show.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

"40 kontra 20". Kinga Zapadka zdradziła, w kim jest zakochana. Tego nikt się nie spodziewał

Kinga Zapadka z "40 kontra 20" w nowy rok wkroczyła z przytupem i ku uciesze fanów wreszcie wyjawiła tożsamość ukochanego. To postać dobrze znana widzom. Tajemniczym partnerem Kingi jest Mateusz Szek z pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Uczestnik w programie nie znalazł miłości, ale po zakończeniu show związał się z uczestniczką "Love Island" Agnieszką Boryń. Świat reality shows jest wyjątkowo mały. Ta relacja także nie przetrwała próby czasu i na początku 2022 roku para ogłosiła rozstanie. Wygląda na to, że znów sprawdziło się powiedzenie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", bo Mateusz znalazł szczęście u boku Kingi Zapadki. Zakochana kobieta w Nowy Rok potwierdziła związek i do ujęcia namiętnego pocałunku dodała kilka słów od siebie. 

Ten nowy rok będzie wspaniały z tobą - napisała.
 

Więcej zdjęć Kingi Zapadki m.in. z Robertem Kochankiem znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani programu "40 kontra 20" nie kryli zdziwienia. Jak widać tego połączenia nikt się nie spodziewał. 

Wy razem? Tego się nie spodziewałam, ale podoba mi się ten duet.
Co... z Mattem? To największe zaskoczenie tego roku! Kochani, dużo miłości, cierpliwości i wspólnych wartości oraz priorytetów.
O wow! Perfect match.
Serio? Sorry, ale nie wróżę nic... długiego - czytamy w komentarzach.

Do ostatniego zacytowanego komentarza odniosła się sama Kinga Zapadka. 

A ty kuzynka wróżbity czy jak? - zapytała z przekąsem.

Jak się okazuje, wiadomość o związku Kingi Zapadki i Mateusza Szeka nie dla wszystkich była zaskoczeniem. Widzki programu "40 kontra 20" na jednej z instagramowych grup wyjawiły, że już jakiś czas temu para widziana była w Sopocie. Niestety kobieta nie miała o nich najlepszego zdania.

Widziałam ich miesiąc temu w Sopocie. Wyglądali komicznie - skwitowała.

'40 kontra 20'. Kinga Zapadka ujawniła tożsamość ukochanego'40 kontra 20'. Kinga Zapadka ujawniła tożsamość ukochanego fot. screen facebook.com

Widzka stwierdziła, że uczestnicy reality show zupełnie inaczej wyglądają na Instagramie, gdzie pokazują się jedynie w starannie zaplanowanych sesjach, a inaczej na żywo. 

Na Instagramie może jeszcze jakoś to wygląda, ale na żywo... Bardzo przerysowane były ich stylówki, a Matt miał jeszcze białe trampki całe uje*ane i "złoty" łańcuch na czarnym golfie - gorzko posumowała widzka.

'40 kontra 20'. Kinga Zapadka ujawniła tożsamość ukochanego'40 kontra 20'. Kinga Zapadka ujawniła tożsamość ukochanego fot. screen facebook.com

Też jesteście zaskoczeni? Jak sądzicie, czy Kinga i Mateusz pasują do siebie?

 
 
 

Zobacz też: Patrycja Sołtysik spała w hotelu jak z horroru. Nigdy tego nie zapomni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.