Agnieszka z "Love Island" i Mateusz z "Hotel Paradise" nie są już parą. Koniec romantycznej przygody

Związek byłych uczestników popularnych programów randkowych "Hotel Paradise" i "Love Island" nie przetrwał próby czasu. Agnieszka Boryń i Mateusz Szek rozstali się po dwóch latach bycia razem.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Mateusz Szek wystąpił w pierwszym sezonie "Hotelu Paradise", natomiast Agnieszka Boryń była gwiazdą "Love Island". Pomimo iż nie udało im się dotrzeć do wielkiego finału, to udział w popularnych reality-show pomógł im odnaleźć miłość. Niestety w ostatnim czasie nad ich relacją zawisły ciemne chmury i podjęli decyzję o zakończeniu związku.

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Mateusz z "Hotel Paradise" i Agnieszka z "Love Island" nie są już razem 

Informacja o ich rozstaniu pojawiła się na Instagramie Mateusza. Były uczestnik "Hotelu Paradise" poinformował o tym swoich obserwatorów podczas instagramowej zabawy prawda/fałsz.

Rozstałeś się z Agą? - zapytała wprost jedna z osób obserwujących Mateusza na Instagramie.
Prawda - potwierdził Mateusz.

Idąc za ciosem, kolejny internauta zapytał, czy istnieje szansa na to, aby Aga i Mateusz wrócili do siebie. Co na ten temat miał do powiedzenia sam zainteresowany?

Czas pokaże - odpowiedział krótko Mateusz.

Dodatkowo fani dowiedzieli się, że aktualnie mężczyzna z nikim się nie spotyka. 

Historia miłości Agnieszki i Mateusza

O tym, że są razem, Mateusz i Agnieszka poinformowali wszystkich pod koniec 2020 roku. Zakochani od tego czasu byli nierozłączni. Chętnie chwalili się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Na ich profilach nie brakowało zdjęć z romantycznych wyjazdów czy kolacji. Po kilku miesiącach zdecydowali się również razem zamieszkać. Nic nie wskazywało na to, że coś złego dzieje się pomiędzy nimi. Z pewnością fani nie spodziewali się, że ostatecznie relacja byłych uczestników reality-show nie przetrwa próby czasu. Oficjalny powód rozstania pary nie jest znany.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.