"Rolnik szuka żony". Widzów czeka zawód? Świąteczny odcinek bez ulubieńców

Fani programu "Rolnik szuka żony" będą mogli jeszcze raz zobaczyć bohaterów i sprawdzić, co u nich słychać w specjalnym świątecznym odcinku. Jednak ku rozczarowaniu widzów - nie wszyscy wezmą w nim udział.

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" to jeden z najbardziej oczekiwanych epizodów w każdej edycji programu. Widzowie mają okazję jeszcze raz zobaczyć ulubionych bohaterów i dowiedzieć się, jak potoczyły się losy uczestników po wyjeździe kamer. Nie brakuje momentów zaskoczenia, ponieważ wówczas fani dowiadują się, które związki przetrwały i mają się dobrze, a które się rozpadły. Niestety, w tym roku w nagraniach nie wzięła udziału jedna z ulubionych par.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

król Karol III, Meghan i HarryKarol III ujawnił plan na święta. Wspomni o Meghan Markle i księciu Harrym?

"Rolnik szuka żony". W świątecznym odcinku zabraknie ulubieńców widzów

Produkcja "Rolnika" od dawna zapowiadała specjalny świąteczny odcinek, w którym tym razem wezmą udział pary z różnych edycji programu. To nie lada gratka dla fanów, którzy zobaczą bohaterów m.in. z pierwszych sezonów. Ostatnio okazało się, że jedna z par, której miłość narodziła się w programie, nie wystąpi na ekranie. Anna i Grzegorz Bardowscy z drugiej edycji poinformowali na Instagramie, że widzowie nie zobaczą ich w TVP.

Nie będzie nas, ale będziemy oglądać - napisała rolniczka w odpowiedzi na pytanie fanów.

Bardowscy od kilku lat tworzą udane małżeństwo i wspólnie wychowują dwoje dzieci. Wykorzystali swoje pięć minut popularności i dziś są nie tylko rolnikami, ale także influencerami w internecie. Rozwinęli własną markę i sprzedają naturalne wyroby ze swojego gospodarstwa. Na kanale Youtube i Instagramie obserwują ich tysiące osób i do dziś pozostają jedną z ulubionych przez widzów par.

 

Jak pielęgnować delikatną skórę dzieckaJak pielęgnować wrażliwą skórę dziecka? Uwaga na codzienne czynności

"Rolnik szuka żony". Kiedy oglądać świąteczny odcinek?

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie, 25 grudnia o godzinie 20:20 w TVP1. Już wiadomo, że na ekranie pojawią się m.in. najnowsze pary z zakończonej niedawno dziewiątej edycji, m.in. Justyna i Tomasz. Będziecie oglądać?

Więcej o: