"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska miażdży Macieja. Podpadł za "mortadelkę"

W parze Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ciągle coś się dzieje. Tym razem mężczyzna nazwał partnerkę "mortadelką". Co na to ekspertka programu? Nie zostawiła na nim suchej nitki.

Magdalena Chorzewska to jedna z ekspertek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest już kolejną osobą z produkcji, która zapowiedziała odejście z programu i nie zobaczymy jej w przyszłej edycji. Jak się okazało, jest już zmęczona formatem i ma dość skandali, które ostatnio towarzyszyły programowi. Podczas jednego z eventów ekspertka skomentowała zachowanie Macieja w jednym z ostatnich odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chorzewska nie szczędziła słów krytyki.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska miażdży Macieja

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie utwierdzili się w przekonaniu, że Marta i Maciej to źle dobrana para. Podczas pierwszych wspólnych chwil z małżonką uczestnik eksperymentu postanowił skrytykować żonę za styl ubioru, sugerując jej, że powinna chodzić w szpilkach. W dalszej części odcinka było jeszcze gorzej, bo mężczyzna "czule" nazwał partnerkę "mortadelką". Zachowanie uczestnika oburzyło Martę. 

Nie wiem, słowo "mortadela" jest może zabawne, ale czy jakaś kobieta by się z tego ucieszyła? Czy to jest pieszczotliwe? No raczej nie sądzę - powiedziała uczestniczka.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Magdalena Chorzewska miażdży Macieja'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Magdalena Chorzewska miażdży Macieja fot. screen player.pl

Więcej zdjęć Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Co na to ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Magdalena Chorzewska, która także zadecydowała o połączeniu tej pary? W rozmowie z Party.pl przyznała, że zachowanie Maćka było nietaktowne i świadczy jedynie o braku kultury osobistej. 

Myślę, że nawet jeżeli ona mu się nie spodobała, to mógł to przemilczeć albo mógł to ubrać w zupełnie inne słowa. Także to jest tylko i wyłącznie kwestia kultury osobistej albo jej braku - stwierdziła ekspertka

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Magdalena Chorzewska miażdży Macieja'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Magdalena Chorzewska miażdży Macieja fot. screen player.pl

Zgadzacie się z jej opinią? 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". To dlatego Magdalena Chorzewska znika z show. "Bardzo się cieszę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.