"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza ostro do internautów: Czujecie się lepiej?!

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zwróciła się do obserwatorów z ważnym apelem. Kobieta podzieliła się złotą radą dla autorów wrednych komentarzy na jej profilu.

Izabela Juszczak wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie została połączona z Kamilem. Na początku ślubnego show para dogadywała się świetnie, ale pod koniec sezonu pojawiły się pierwsze nieporozumienia. W trakcie finalnego spotkania z ekspertami zdecydowali się pozostać w małżeństwie, ale jak się wkrótce okazało, relacja szybko się rozpadła i małżonkowie ogłosili rozstanie. Iza skupiła się na sobie i postawiła na kilka radykalnych zmian. Zdecydowała się m.in na nową fryzurę i odważny piercing na dekolcie. Kobieta skupia się teraz przede wszystkim na realizacji własnych marzeń i chętnie opowiada o tym obserwatorom. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy są jej przychylni.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę. 'Myślałam, że to Doda'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza ma dość złośliwych komentarzy. Zwróciła się do obserwatorów. "Macie ze sobą problem"

Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" pozwolił Izabeli zyskać popularność i pokaźną liczbę obserwatorów na Instagramie. Konto fryzjerki śledzi ponad 100 tys. ludzi. Kobieta chętnie dzieli się z obserwatorami urywkami z codziennego życia. To oczywiście wiąże się z narażaniem się na wszechobecny w sieci hejt. Wygląda na to, że w tej materii dla Izy miarka się przebrała.

Na jednym z ostatnich zdjęć Izabela pokazała piercing, na jaki zdecydowała się na dekolcie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, że to było jej kolejne małe marzenie i właśnie udało się je zrealizować. Na opublikowanych fotografiach pokazała efekty, ale wygląda na to, że w komentarzach pod zdjęciami pojawiły się złośliwe wpisy atakujące kobietę. Izabela zablokowała możliwość komentowania, ale to nie powstrzymało nieprzychylnych obserwatorów. Kobieta nie wytrzymała i bezpośrednio zwróciła się do ludzi. 

Dlaczego niektórzy z was są tak złośliwi, wręcz bym nawet powiedziała - wredni! To, że napiszcie niestosowną wiadomość drugiej osobie, daje wam satysfakcję? Rośniecie w siłę i czujecie się lepiej?! Bo chyba tak. Ale wiecie, z czego to wynika. Z niedowartościowania i z tego, że macie ze sobą problem. Więc taka moja dobra rada - poszukajcie sobie zajęć, aby mieć jak najmniej czasu na głupoty - napisała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza ma dość złośliwych komentarzy. Zwróciła się do ludzi. 'Macie ze sobą problem''Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza ma dość złośliwych komentarzy. Zwróciła się do ludzi. 'Macie ze sobą problem' fot. instagram.com/iziiij85

Więcej zdjęć Izabeli znajdziesz w galerii na górze strony.

Na antenie TVN można już oglądać kolejną edycję tego kultowego show. W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" tym razem postawiono na starszych uczestników. Pojawiły się też pierwsze kontrowersje związane z udziałem w programie samotnej matki i pokazywaniem na antenie jej dwuletniego syna. Anita Szydłowska z trzeciej edycji "Ślubu" zabrała głos w tej sprawie i stwierdziła, że to za duże obciążenie psychiczne dla tak małego dziecka i chłopiec nie powinien brać udziału w nagraniach.

Będziecie oglądać nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza pochwaliła się metamorfozą sylwetki"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza wyznała, czy ma partnera...

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita o nowej edycji: Martwi mnie fakt uczestnictwa dziecka w eksperymencie

Więcej o: