"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zmiażdżyła Krzysztofa Rutkowskiego. Wypadł gorzej od Justyny Żyły

Ruszyła kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Nowi uczestnicy rozpoczęli zaciętą walkę o kryształową kulę. Jak sobie poradzili na parkiecie? Nie zabrakło surowych ocen.

Najbardziej roztańczone show powróciło na antenę Polsatu. 29 sierpnia stacja wyemitowała premierowy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Gwiazdy w końcu mogły zaprezentować efekty wielu godzin ciężkiej pracy na sali treningowej. W tej edycji na parkiecie widzowie po raz pierwszy mieli okazję oglądać parę jednopłciową, którą stworzyli Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Oprócz nich popisy taneczne zaprezentowali: Karolina Pisarek, Natalia Janoszek, Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Łukasz Płoszajski, Agnieszka Litwin-Sobańska, Michał Mikołajczak, Maja Włoszczowska, ukraińska piosenkarka Jamala i Wiesław Nowobilski. Kto poradził sobie najlepiej? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzięki pląsom w "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

"Taniec z gwiazdami". Mocny początek sezonu. Andrzej Piaseczny z nową fryzurą 

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowało się 11 par. Skład jury nie uległ zmianie. Metamorfozę w wyglądzie zafundował sobie Andrzej Piaseczny, który zadebiutował w nowej fryzurze.

Jako pierwsza na parkiecie wystąpiła Ilona Krawczyńska, która zasłynęła jako współprowadząca reality-show "Farma". Z Robertem Rowińskim zatańczyli sambę, za którą otrzymali 33 punkty. 

Taki początek 13. edycji to ja rozumiem. O to chodzi - powiedział Michał Malitowski.
 

Pierwsze tango zaprezentował Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Jednak Andrzejowi Grabowskiemu czegoś zabrakło w ich tańcu, co potwierdziła Iwona Pavlović. Para zgarnęła 25 punktów. 

 

Jako trzeci wystąpili Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz. Zmierzyli się z cha-chą, za którą dostali 26 punktów. Iwona Pavlović zwróciła uwagę na pomyłkę modelki, za to Andrzej Grabowski nie mógł oderwać od niej wzroku. 

 

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska zatańczyli salsę. Detektyw nie zaprezentował zbyt wielu ruchów na parkiecie. Zdobyli 17 punktów. 

Ja się nie pozbieram długo - oceniła Iwona Pavlović, która nawiązała do Justyny Żyły. Do tej pory żyła w przekonaniu, że była żona Piotra Żyły była najgorzej tańczącą uczestniczką, ale oddała ten tytuł detektywowi, przyznając mu jeden punkt.
 

Agnieszka Litwin-Sobańska z Dominikiem Rudnickim-Sipajło zatańczyli charlestona. Zachwycili jurorów i zgarnęli 29 punktów. 

 

Michał Mikołajczak i Julia Suryś zatańczyli walca wiedeńskiego. Zdobyli 21 punktów. Andrzej Piaseczny, podając ocenę, nawiązał do rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela:

Nasz program będzie trwał troszkę krócej niż publiczny rozwód Cichopek i Hakiela - powiedział.
 

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy zatańczyli jive'a, którego jurorzy ocenili na 30 punktów. 

 

Ukraińska artystka Jamala razem z Jackiem Jeschke zaprezentowali walca angielskiego, którym wzruszyli jurorów. Wytańczyli 37 punktów. 

 

Wiesław Nowobilski, znany z programu "Nasz nowy dom", i Janja Lesar zmierzyli się z cha-chą, za którą otrzymali 26 punktów. 

 

Jacek Jelonek z ''Prince Charming'' i Michał Danilczuk zatańczyli jive'a, którym porwali jurorów i widownię. Pavlović ogłosiła ich taniec najlepszym tego wieczoru. Zostali ocenieni na 37 punktów. Piaseczny odniósł się do homofobicznych komentarzy. 

Czy gej musi z facetem? Nie musi, ale fajnie gdyby mógł - dodał.
 

Jako ostatni na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zaprezentowali się Natalia Janoszek, Rafał Maserak i ich cha-cha. Zgarnęli 36 punktów. 

 

W tym odcinku triumfowała Jamala i Jacek, a także Jacek i Michał, którzy zostali ocenieni na 37 punktów. Z programem musiał pożegnać się Łukasz Płoszański i Wiktoria Omyła. Komu kibicowaliście? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.h

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.