"Rolnik szuka żony". Kamila zdradza sposób na sylwetkę. Jej metoda to hit wśród gwiazd

"Rolnik szuka żony". Kamila zdradziła, jak dba o szczupłą sylwetkę. Uczestniczka programu TVP stosuje metodę, która cieszy się sporą popularnością wśród znanych osób.

Kamila Boś znana jest jako uczestniczka ósmej edycji popularnego show TVP "Rolnik szuka żony". Choć nie odnalazła w programie miłości, to odkryła sposób na zaistnienie w polskim show-biznesie. Rolniczka wie, jak dbać o swoje pięć minut i budzić zainteresowanie publiczności. Pojawiła się już m.in. w takich programach jak "Pytanie na śniadanie", "Jaka to melodia" i "Familiada". Nierzadko prezentuje również nowe stylizacje na Instagramie. W ostatnim czasie Kamila podzieliła się z internautami tajnikami swojej diety.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Kamila stosuje post przerywany

Uczestniczka "Rolnika" wybrała się do dietetyczki, aby zadbać o swoje zdrowie. Ekspertka doradziła jej zbilansowaną dietę oraz ograniczenie cukru. 

Wyszła mi przypadłość insulinooporności i jakieś tam jeszcze niedobory. Zaleciła mi zbilansowaną dietę. (...) Nie mówimy o tym, by słodycze całkiem wyeliminować, ale by je ograniczyć - wyjaśniła przytoczona przez portal Party Kamila.

Kamila kolejno zdradziła, jak dokładnie wygląda jej dieta. Stosuje tzw. post przerywany, zwany również pod nazwą okienka żywieniowego. Metoda polega na zastosowaniu prostej zasady. W ciągu doby wyznaczamy przedział czasowy, kiedy możemy jeść oraz odpowiednio długą przerwę pomiędzy ostatnim a pierwszym posiłkiem następnego dnia. W przypadku Kamili jest to 14 godzin przerwy.

Dużo więcej wody, troszeczkę więcej cardio, post przerywany, czyli od ostatniego posiłku mam minimum 14 godzin przerwy. Komuś może się wydawać, że to bardzo dużo, jednak ja się po tym czuję dobrze, nie jestem zmęczona, nie czuje się ciężka, nie jestem ospała. Ograniczyłam też ziemniaki, makarony, ryż biały - zdradziła Kamila.

Post przerywany to hit wśród gwiazd, a jego wielbicielkami są m.in. Jennifer Aniston czy Reese Witherspoon. Więcej o tej metodzie pisaliśmy pod tym adresem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.