Do TVN wraca kontrowersyjny program. Wcze郾iej wp造wa造 na niego skargi

"Surowi rodzice" byli emitowani w TVN przez trzy lata. Program od pocz徠ku by mocno krytykowany. Po kilku sezonach znikn掖 z anteny. Po o鄉iu latach przerwy kontrowersyjne show powraca.

Program "Surowi rodzice" gościł na antenie TVN w latach w latach 2012-2014. Oparty na brytyjskim reality show format cieszył się sporą popularnością, ale budził także wiele kontrowersji. Jak podaje portal Wirtualne Media, po ośmiu latach przerwy stacja zamierza reaktywować program. Aktualnie trwają castingi do czwartego sezonu.

Zobacz wideo Jacek Kurski dyrektorem w TVN? Agnieszka Woźniak-Starak: Poleciałeś za daleko

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Do TVN wraca kontrowersyjny program. Wcześniej wpływały na niego skargi

"Surowi rodzice" to show, w którym dwójka niesfornych nastolatków spędzała tydzień z dala od domu, u opiekunów mających nauczyć ich dyscypliny. Misja nie zawsze kończyła się sukcesem, a program niejednokrotnie krytykowany był przez widzów i ekspertów. Niektórzy rodzice stosowali bowiem kontrowersyjne metody. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło nawet kilka skarg. Jedną z nich wystosował Rzecznik Praw Dziecka. Pomimo że format cieszył się sporą oglądalnością, po trzech sezonach zniknął z anteny.

Według informacji dostępnych na portalu Wirtualne Media, "Surowi rodzice" niebawem powrócą. Aktualnie firma produkcyjna Earl Grey Film prowadzi castingi do czwartej edycji. Do udziału w reality show zgłosić się mogą rodzice nastolatków w wieku od 11 do 16 lat, którzy chcieliby, aby zachowanie ich dzieci uległo zmianie. Poszukiwani są także opiekunowie gotowi podjąć pracę z niesforną młodzieżą.

Maciej MusiałMusiał tankuje Ferrari bez koszulki. Fani porównali go do hollywoodzkiego aktora

"Surowi rodzice" to niejedyny program wychowawczy TVN-u, który budził kontrowersje. Z krytyką spotkała się także "Superniania", skierowana do rodziców młodszych dzieci. Metody Doroty Zawadzkiej niejednokrotnie były przedmiotem dyskusji.

Wi璚ej o: