"Rolnik szuka żony" nieprzerwanie od 2014 roku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Już niebawem na antenie TVP1 będziemy mogli śledzić 9. edycję programu. Znamy już kandydatów, jednak nie wiemy, którzy z nich otrzymają najwięcej listów i pojawią się w nowej odsłonie randkowego show. Mieliśmy za to okazję przyjrzeć się ich gospodarstwom. Jak wypadają w porównaniu do posiadłości uczestników minionych edycji?
24-letni Tomasz nie dorobił się jeszcze własnego lokum. Wraz z rodzicami prowadzi 56. hektarowe gospodarstwo i mieszka w okazałym domu w województwie świętokrzyskim. Jego ogromną pasją są militaria - często można go więc spotkać na strzelnicy.
Katarzyna natomiast jest zakochana w koniach. 38-latka prowadzi ośrodek jeździecki na północy Polski. Przyznaje, że jest temperamentna, my przypuszczamy również, że uwielbia porządek - wskazują na to kadry z wnętrza jej urokliwego domu. Rolniczka najwyraźniej idealnie odnajduje się w prostych, stylowych przestrzeniach.
Klaudia z kolei to 25-latka, która dokładnie wie, czego chce od życia. Rolniczka szuka opiekuńczego mężczyzny, z którym zamieszka w posiadłości znajdującej się w okolicach jej rodzinnego domu. Na co dzień uczestniczka zajmuje się hodowlą kur niosek, plantacją kukurydzy oraz świerków.
Tomasz R. jest 41-letnim rozwodnikiem. Specjalizuje się w hodowli bydła mlecznego, ale uwielbia również gotować. Na przebitkach widzimy, że mężczyzna potrafi zadbać także o ogród znajdujący się przy gospodarstwie.
Więcej zdjęć posiadłości kandydatów do 9. edycji "Rolnik szuka żony" znajdziecie w galerii na górze artykułu.