Fani "You can dance" nie zgadzają się z wyborem Katarzyny Cichopek. A program nawet się nie zaczął

Katarzyna Cichopek została oficjalnie nową jurorką w programie "You can dance - Nowa generacja". Reakcje publiczności są podzielone. Jak sprawdzi się w nowej roli? Przekonamy się wkrótce, bo właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji show.

Ku zaskoczeniu wiernych widzów programu "You can dance" nową jurorką została Katarzyna Cichopek. Fani od razu skrytykowali wybór produkcji, sugerując, że aktorka nie ma odpowiednich kompetencji i doświadczenia, aby oceniać tancerzy. Jak widać, twórcy programu specjalnie się tym nie przejęli, bo właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji. Celebrytka pokazała już kilka ujęć z garderoby i wygląda na to, że bawi się świetnie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek, Krzysztof Rutkowski, Maciej KurzajewskiRutkowski wyciąga taśmy Cichopek i Kurzajewskiego. "Mogliby zostać zwolnieni"

Katarzyna Cichopek będzie jurorką w "You can dance". Fani programu podzieleni

Kasia Cichopek ma teraz dobry czas, a stacja angażuje ją w różnorakie projekty. Nie powinno więc dziwić, że pojawi się w kolejnym programie rodzimej telewizji. Prezenterka jest podekscytowana nową rolą i zdążyła już podzielić się pierwszymi wrażeniami z planu. Właśnie rozpoczął się drugi dzień castingów i jak sama określiła - "jest ogień".

Przede mną nowa przygoda, nowe wyzwanie. Kocham taniec od dziecka. Trzymam mocno kciuki za wszystkie tańczące dzieciaki - napisała na swoim Instagramie.

Jak reaguje publiczność? Fani zarzucają jej brak kompetencji.

A tak lubiłam ten program. Dlaczego? Bo jest byłą żoną znanego tancerza? Masakra - czytamy w komentarzach.

Warto dodać, że Katarzyna Cichopek razem z byłym partnerem wygrała "Taniec z Gwiazdami", kiedy program emitowany był jeszcze przez stację TVN. Razem wystąpili także w tanecznej Eurowizji i zajęli wysokie miejsce. Taniec nie jest całkowicie aktorce obcy i fani Kasi pozytywnie zareagowali na ogłoszenie jej udziału w programie.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Do boju Kate!
Fajnie, potańczy z uczestnikami.
Kasia ma taniec we krwi - skomentowali fani.

 Co sądzicie o Katarzynie Cichopek w roli jurorki? Będziecie oglądać program? 

Katarzyna Cichopek będzie jurorką w 'You can dance'. Fani programu podzieleni. 'Bardziej kompetentny byłby Marcin'Katarzyna Cichopek będzie jurorką w 'You can dance'. Fani programu podzieleni. 'Bardziej kompetentny byłby Marcin' fot. instagram.com

Katarzyna Cichopek będzie jurorką w 'You can dance'. Fani programu podzieleni. 'Bardziej kompetentny byłby Marcin'Katarzyna Cichopek będzie jurorką w 'You can dance'. Fani programu podzieleni. 'Bardziej kompetentny byłby Marcin' fot. instagram.com

 
 
 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielHakiel ma nową partnerkę. Wiadomo, jak zareagowała Cichopek

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Zmiany w "You Can Dance". Ida Nowakowska zostanie zastąpiona! Znamy nowego jurora [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: