Zmiany w "You Can Dance". Ida Nowakowska zostanie zastąpiona! Znamy nowego jurora [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kończą się już precastingi do drugiej edycji show "You Can Dance - Nowa generacja". TVP pracuje nad nową odsłoną tanecznego programu. Zmiany będą dotyczyć składu jurorskiego oraz prowadzącej. Plotek dotarł do informatora TVP, który zdradził kulisy produkcji.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja tanecznego programu "You Can Dance - Nowa generacja". Wśród jurorów show po raz kolejny pojawi się Agustin Egurrola, a towarzyszyć mu będzie Ida Nowakowska, która do tej pory prowadziła show. Jeśli chodzi natomiast o posadę prowadzącej - na giełdzie jest kilka nazwisk.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Natalia MadejczykNowe szczegóły dotyczące śmierci Natalii Madejczyk z "You can dance"

W drugiej edycji "You Can Dance - Nowa generacja" pojawi się Katarzyna Cichopek. Nie wiadomo jeszcze w jakiej roli

30 lipca w Warszawie oraz 1 lipca w Białymstoku odbędą się ostatnie precastingi do nowej edycji tanecznego show TVP dla dzieci. Informator z Woronicza zdradził nam, kogo produkcja obsadzi w roli jurorów. Okazuje się, że będą znaczne roszady.

TVP dokłada wszelkich starań, by nazwiska, które będą promowały program, były bardzo znane, a przede wszystkim lubiane. Zmiany, które już wcześniej były zapowiadane, nastąpią. W jury oczywiście pozostaje Agustin Egurrola, a obok niego zasiądzie Ida Nowakowska, która do tej pory prowadziła format. Jako tancerka zdecydowanie lepiej sprawdzi się w roli jurorki - słyszymy.

Dowiedzieliśmy się także, że w programie pojawi się Katarzyna Cichopek, chociaż nie do końca jeszcze wiadomo, czy będzie oceniać uczestników czy poprowadzi program. 

Trzecie miejsce nie jest jeszcze obsadzone, ale spekuluje się, że tym razem ma je zająć kobieta. Z badań satysfakcji widzów wynika, że Kasia Cichopek cieszy się niebywałą sympatią, więc ją na pewno zobaczymy w programie. Nie wiadomo jeszcze jednak, w jakiej roli. Choć początkowo spekulowało się, że będzie jurorką, gwiazda negocjuje właśnie posadę prowadzącej - wyjawił informator z TVP.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek na planie nowego show TVP. Ujawniła, z kim będzie pracować

To jednak nie wszystko. Gospodynią programu może zostać także ponoć Edyta Herbuś lub Małgorzata Tomaszewska. Pierwsza z pań świetnie sprawdziła się, prowadząc kulisy tanecznego show w zeszłym roku, a druga sympatię zyskuje na co dzień w „Pytaniu na Śniadanie".

Jak myślicie, która z Pań ostatecznie poprowadzi program, a jakie nazwisko zasiądzie w jury obok Egurroli i Nowakowskiej?

Klaudia AntosKlaudia Antos złośliwie o TVP. Wątpi też w kompetencje Kasi Cichopek

Więcej o: