"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejną uczestniczkę show. Jej piosenki nuciła cała Polska

Stacja Polsat kompletuje właśnie obsadę do 17. edycji flagowego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo już, że w programie pojawi się Michał Milowicz. Ogłoszono właśnie kolejną uczestniczkę. Chodzi o Kasię Wilk, której hity śpiewała cała Polska.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Już jesienią stacja Polsat rusza z nową edycją ulubionego programu widzów. "Twoja twarz brzmi znajomo" po raz 17. pojawi się na antenie. Pełna lista uczestników pozostaje na razie w tajemnicy, ale pomału ogłaszane są kolejne nazwiska. W nadchodzącej edycji mamy już potwierdzoną zmianę w jury, Krzysztofa Cugowskiego zastąpi Robert Janowski. Ostatnio wyciekło także nazwisko pierwszego uczestnika. Stacja potwierdziła już jego udział na oficjalnym instagramowym profilu programu, to Michał Milowicz. Aktor nazywany jest "polskim Elvisem Presleyem", z taką rekomendacją ma duże szanse na zwycięstwo. Czy wcieli się w idola w trakcie trwania programu? O tym przekonacie się w jesiennych odcinkach. 

Znamy także nazwisko kolejnej uczestniczki, która pojawi się w programie. To Kasia Wilk, znana polska wokalistka, której hity podbijały kiedyś wszystkie listy przebojów. 

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

'Twoja twarz brzmi znajomo'"TTBZ". Znany jest pierwszy uczestnik nowej edycji. "Ma szanse wygrać program"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Ogłoszono właśnie kolejną uczestniczkę, to Kasia Wilk

Jak donosi portal Wirtualne Media, Polsat zaprosił do nowej edycji programu wokalistkę Kasię Wilk. Kiedyś bardzo popularna na scenie, ale wieść o niej w ostatnich latach ucichła. Artystka skupiła się na rozwoju artystycznym i zajęła się nagrywaniem albumów studyjnych.

Karierę zaczęła kilkanaście lat temu. W 2005 razem z zespołem KTO TO zajęła drugie miejsce w konkursie "Debiutów" na Festiwalu w Opolu. 16. lat temu jej piosenkę "Sacrum" nagraną z Jackiem Mezo Mejerem puszczała na okrągło każda stacja radiowa. Z Mezem zdobyła "Srebrną Premierę" dzięki piosence "Ważne". Ten utwór także pokochała cała Polska i tygodniami nie znikał z pierwszych miejsc list przebojów. Artystka ma teraz niesamowitą okazję na powrót z przytupem do show-biznesu. Zobaczymy, jak poradzi sobie w programie. Będziecie jej kibicować?

 
 
 

'Twoja twarz brzmi znajomo'"Twoja twarz brzmi znajomo" znika z anteny. Polsat szykuje nowy muzyczny hit

 

"Twoja twarz brzmi znajomo 17" startuje już w jesiennej ramówce stacji Polsat

W jesiennych odcinkach show możemy spodziewać się jeszcze wielu zaskoczeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne gorące nazwiska, które pojawią się w programie. W roli gospodarzy "Twoja twarz brzmi znajomo" bez zmian pojawią się uwielbiani przez widzów Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Będzie oglądać?

 

Więcej zdjęć z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Robert Janowski nowym jurorem. Zdradził powód odejścia Cugowskiego

Więcej o: