"M jak Miłość". Ulubiona bohaterka widzów zniknie z serialu. Szykują się kolejne zmiany w obsadzie

Twórcy "M jak Miłość" znowu ogłosili zmiany w obsadzie. Tym razem zniknie ulubiona bohaterka widzów z ostatniego sezonu. Kogo nie zobaczymy w serialu po wakacjach?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Widzów "M jak miłość" czekają kolejne zaskoczenia. W jesiennych odcinkach kultowego serialu Polaków pożegnamy się z ulubionymi postaciami ostatnich sezonów. Te zmiany mogą nie spodobać się fanom produkcji, bo wprowadzą znaczny zamęt w życiu bohaterów.

Jeszcze przed wakacjami z serialem pożegnali się Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzej (Tomasz Oświeciński) Lisieccy, którzy zginęli w wypadku samochodowym spowodowanym przez pijanego Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek). Sprawca wypadku wylądował w więzieniu i jego wątek również został zakończony. Których członków hitowej produkcji TVP nie zobaczymy po wakacyjnej przerwie?

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Marcjanna Lelek"M jak miłość". Czy Natalia wróci do serialu? Scenarzyści mają nowy pomysł

"M jak miłość". Kogo nie zobaczymy w serialu po wakacjach?

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik). Młode małżeństwo nie wróci już do leśniczówki. Ich miejsce w domu zajął Łukasz (Jakub Józefowicz) i Patrycja (Alżbeta Lenska), którzy niedawno powitali na świecie syna. Zakochani po traumatycznych przejściach z mężem bohaterki, znaleźli bezpieczne schronienie w leśniczówce. Jak się okazuje, zabawią tam na dłużej i póki co nie zamierzają wracać do miasta. 

 

Z serialu odejdzie też ulubiona bohaterka ostatniego sezonu serialu przebojowa góralka Franka (Dominika Kachlik). Wielka szkoda, bo Paweł właśnie z nią po wielu latach problemów i niepowodzeń w związkach wreszcie odnalazł szczęście. Niestety, wygląda na to, że po raz kolejny będzie musiał leczyć złamane serce. W nowych odcinkach "M jak miłość", które zobaczymy już we wrześniu, Franka nagle wyjedzie do USA, aby odnaleźć oddanego do adopcji synka. Jak twórcy serialu rozwiążą ten zaskakujący zwrot akcji? Na tę odpowiedź musicie niestety czekać do września.

 
 

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość". Stanowczo opowiedziała o powodach

Za jakimi bohaterami serialu tęsknicie najbardziej?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w Polsacie. Ujawniono szczegóły

Więcej o: