"Love Island". Ania i Włodek zamieszkali razem. "U nas nigdy nie jest nudno"

Początkowo fani "Love Island" nie wróżyli relacji Ani i Włodka wielkich szans. Okazało się jednak, że po programie zakochani świetnie się ze sobą dogadują i postanowili nawet razem zamieszkać. Niedawno uczestnik zdradził, jak wygląda ich codzienność.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

Ania i Włodek poznali się na planie piątej edycji "Love Island". Ich uczucie potrzebowało czasu, aby w pełni rozkwitnąć. Uczestnik od razu deklarował chęć stworzenia relacji z koleżanką z programu, początkowo nie mógł jednak liczyć na wzajemność. Cierpliwość byłego mieszkańca "Wyspy Miłości" opłaciła się i po zakończeniu programu nadal tworzą parę. Niedawno zakochani zamieszkali razem.

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

"Love Island". Ania i Włodek zamieszkali razem. "U nas nigdy nie jest nudno"

Dzięki udziałowi w piątej edycji "Love Island" Ania i Włodek cieszą się dużą popularnością. Ostatnio uczestnik zorganizował na Instagramie serię Q&A, podczas której opowiedział o wspólnym mieszkaniu. Okazuje się, że zakochani nie żałują swojej decyzji.

Uważam, że to była dobrze podjęte decyzja, gdyż dzieliła nas duża odległość, a z każdą chwilą tęskniliśmy za sobą coraz bardziej - zdradził były mieszkaniec "Wyspy Miłości".

Ania i Włodek 'Love Island 5'Ania i Włodek 'Love Island 5' Instagram/ mr.wlodo

Włodek podzielił się też krótkim nagraniem, na którym widać, że nawet przy wykonywaniu codziennych obowiązków świetnie się razem bawią.

Jak widać na załączonym filmiku, u nas nigdy nie jest nudno i nawet zwykłe sprzątania robimy taneczny krokiem. Decyzja o wspólnym zamieszkaniu jak najbardziej na plus - napisał.

Ania i Włodek 'Love Island 5'Ania i Włodek 'Love Island 5' Instagram/ mr.wlodo

Wyciekło nagranie z próby Justyny Steczkowskiej. Ale się wkurzyła! Wyciekło nagranie z próby Justyny Steczkowskiej. Ale się zdenerwowała

Uczestnik nie ukrywa też, że w ich związku zdarzają się kłótnie. Zakochanym zawsze udaje się jednak dojść do porozumienia.

Drobne sprzeczki czy też przekomarzania występują w każdym związku, ale finalnie nie potrafimy być na siebie "obrażeni", a złota zasada... "nieważne jak się kłócicie, ważne jak się godzicie - przyznał.

Ania i Włodek 'Love Island 5'Ania i Włodek 'Love Island 5' Instagram/ mr.wlodo

Spodziewaliście się, że relacja Ani i Włodka przetrwa?

Więcej o: