"Królowe życia". Monika Chwajoł i Zenek Martyniuk w duecie? "Król disco polo i królowa własnego życia"

Monika Chwajoł była jedną z bohaterek "Królowych życia". Celebrytka zrezygnowała jednak z udziału w programie i postanowiła skupić się na realizacji licznych pasji. Jedną z nich jest muzyka disco polo. Kobieta rozważa nawet duet z Zenonem Martyniukiem.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Królowe życia": Dagmara po wypadku nie może chodzić w szpilkach

Monika Chwajoł zdobyła popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality show "Królowe życia". Kobieta zrezygnowała jednak z występów w programie, aby zająć się biznesem. Niedawno celebrytka otworzyła własne modowe atelier MC Premium. Jej pasją jest także muzyka disco polo. Monika Chwajoł ma koncie ma kilka nagranych piosenek. Udało jej się też wystąpić na imprezach okolicznościowych. Ostatnio wspomniała nawet o duecie z Zenonem Martyniukiem.

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

"Królowe życia". Monika Chwajoł i Zenek Martyniuk w duecie? "Król disco polo i królowa własnego życia"

Monika Chwajoł cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Ostatnio "królowa życia" rozmawiała z portalem Pudelek. Aspirująca gwiazda disco polo przyznała, że chętnie nagrałaby wspólną piosenkę z Zenonem Martyniukiem.

Bardzo Zenka lubię i mamy kontakt ze sobą. Tego, z kim będę nagrywać duety, dowiecie się na moim Instagramie. Król disco polo i królowa własnego życia - myślę, że duet byłby idealny - stwierdziła celebrytka.

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler ujawniła płeć drugiego dziecka. "Chciałam tego całe życie"

Bohaterka kontrowersyjnego reality show zdradziła też, że świetnie dogaduje się z żoną piosenkarza.

Jestem fanką i lubię muzykę disco polo. Nie wstydzę się tego. Z Danusią miałam wrażenie, że między nami zapadła taka nić. Ona bardzo lubi i podziwia moje córki. Przegadałyśmy pół nocy, bardzo dobrze bawiłyśmy się na ostatniej gali - mówiła "królowa życia".

Myślicie, że wkrótce usłyszymy wspólną piosenkę Moniki Chwajoł i Zenona Martyniuka?

Więcej o: