"Ślub od pierwszego wejrzenia". Produkcję poniosło? Fani mieli ubaw z jednej sceny. "Jak intro z 'Dr Quinn'"

Finałowy odcinek siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał wśród widzów wiele emocji. Internauci nie kryją rozbawienia końcową sceną z udziałem Piotra i Doroty. Produkcję programu trochę poniosło.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Emocje wokół finałowego odcinka siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie maleją. Jako pierwszy rozpadł się związek Piotra i Doroty. Kiedy po miesiącu kamery odwiedziły uczestników, małżonkowie nie byli już ze sobą. Później okazało się jednak, że w ich relacji nie padło jeszcze ostatnie słowo. Obecnie para nie wyklucza, że da sobie kolejną szansę. Ich pożegnanie zostało przedstawione w programie bardzo dramatycznie. Widzowie jednak mieli wrażenie, że cała sytuacja wygląda komicznie. 

Zobacz wideo Plotek "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Beata Kawka, Krzysztof StelmaszykCo dzisiaj robią i jak wyglądają aktorzy z "Samo życie"? Krzywkowska miała raka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie: Jak intro z "Dr Quinn"

Na facebookowej grupie fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozgorzała dyskusja na temat finałowego odcinka programu. W jednej ze scen Piotr żegnał się z Dorotą, a w tle słyszeliśmy dramatyczną muzykę. Internautom przywiodła ona na myśl skojarzenia z wieloma popularnymi filmami i serialami. Widzowie nie kryli rozbawienia inwencją produkcji.

Co jak co, ale z muzyką na koniec odcinka, gdy Piotr żegnał się z Dorotą, a następnie ruszył w drogę, to ich grubo poniosło. Niemalże jak intro z "Doktor Quinn".
Co to za muzyka jak Piotr odjeżdżał, jak w jakichś "Star Warsach".
Ja z mamą niezły ubaw miałyśmy z tego podkładu - czytamy w komentarzach.

Piotr 'Ślub od pierwszego wejrzenia 7'"ŚOPW". Piotr zapytany o powiększenie rodziny. Odpowiedź nie jest jednoznaczna

Uważacie, że produkcje faktycznie trochę poniosło z tą muzyką w tle?

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol z 5. edycji ma żal do ekspertów. Mówi, co zmienili w tym sezonie

Więcej o: