Anna-Maria Sieklucka bez makijażu. Zdjęła też doczepy. Widoczna zmiana? I to jak

Anna-Maria Sieklucka pokazała się w naturalnej odsłonie. Jesteśmy na tak. Powinna częściej pozować bez makijażu.

Więcej informacji na temat gwiazd z polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna-Maria Sieklucka na premierze filmu "365 dni: Ten dzień" pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo mocnym makijażu, który podkreślał jej oczy i usta. Aktorka zaskoczyła też długimi blond włosami. Przed premierą przedłużyła je bowiem w salonie fryzjerskim. Teraz celebrytka wróciła do swojego poprzedniego wizerunku. Pochwaliła się też kadrami, na których jest bez makijażu. 

Anna-Maria Sieklucka bez makijażu i doczepów

Anna-Maria Sieklucka opublikowała na InstaStories nagranie, na którym reklamowała kosmetyki jednej z zagranicznych marek. By na oczach obserwatorów wklepać w skórę twarzy krem, zdecydowała pokazać się bez makijażu. Brak sztucznych rzęs oraz krwistoczerwonej szminki, która pojawiła się na jej ustach podczas premiery "365 dni", sprawiły, że wyglądała bardzo świeżo i promiennie.

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka Fot. anna_maria.sieklucka/ Instagram

Naturalną odsłonę Siekluckiej uwydatniało też to, że pozbyła się doczepów. Wygląda na to, że aktorka jest zadowolona z metamorfozy, bo w wersji saute nie czuła się skrępowana. My również jesteśmy zdania, że aktorka obecnie wygląda kapitalnie, a krótsze włosy dodają jej uroku. Szkoda, że odtwórczyni roli Laury w popularnym erotyku tak rzadko pokazuje się bez make-upu. 

Więcej zdjęć naturalnej Anny-Marii Sieklucka znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Maria Sieklucka z "365 dni" zapytana, czemu nie odnosi sukcesu w Hollywood. "Mój partner filmowy ma trochę łatwiej"

Więcej o: