"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna ochrzciła córkę. Pokazała bajeczną salę i wyjątkowy tort

Joanna Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się zdjęciami z chrztu córki. Mała Zosia miała naprawdę bajkowe przyjęcie. Dekoracje i tort robią wrażenie.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

Joanna Lazar była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pomimo jej starań, związek z wybranym przez ekspertów Adamem nie przetrwał. Kobieta nie znalazła miłości w programie, jednak obecnie jest szczęśliwie zakochana. W styczniu uczestniczka matrymonialnego show i jej partner powitali na świecie pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Zofia. Niedawno dumna mama pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z chrztu córki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna ochrzciła córkę. Pokazała bajeczną salę i wyjątkowy tort

Joanna Lazar jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła ponad 120 tysięcy fanów. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzieli się prywatnymi fotografiami. Ostatnio na jej InstaStories pojawiła się relacja z chrzcin córki. Mała Zosia przyszła na świat na początku stycznia. Rodzice uznali, że najwyższy czas ochrzcić pociechę. Szczęśliwa mama zadbała o każdy szczegół uroczystości.

To był wyjątkowy dla nas dzień - napisała Joanna.

Kobieta pochwaliła się też fotografiami z przyjęcia. Sala, w której odbywała się impreza, była udekorowana wprost bajecznie. Na zdjęciu widzimy łuk utworzony z białych i złotych balonów, dekoracyjne makramy oraz spersonalizowane ozdoby. Uwagę przyciągał także zjawiskowy tort. Ciasto przystrojone było figurką cukrowego aniołka oraz różowymi i białymi kwiatami. Jeśli wypiek smakował tak, jak wygląda, to zapewne był wyśmienity.

Joanna Lazar 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Joanna Lazar 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ asia_lazar33

Joanna Lazar 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Joanna Lazar 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ asia_lazar33

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.