"Hotel Paradise". Odpadła ulubiona uczestniczka. Widzowie domagają się jej powrotu

Widzowie i uczestnicy "Hotelu Paradise" pożegnali kolejną uczestniczkę. Jej odejście było ogromnym zaskoczeniem. Widzowie już przewidują, czy pojawi się w programie ponownie.

Więcej na temat programu "Hotel Paradise" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

W "Hotelu Paradise" każdego tygodnia przy rajskim rozdaniu odpada jedna uczestniczka bądź uczestnik. Niekiedy jednak rezydenci opuszczają Panamę w ramach przegranej rywalizacji bądź głosowania. Tak stało się w ostatnim odcinku.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Karolina opuściła program. Kasper ma już nową partnerkę

Uczestniczki musiały przebiec pewien dystans, omijając przy tym przeszkody. Ostatnia była Karolina, której partner poszedł na randkę z nową dziewczyną. Konsekwencje okazały się być bardzo poważne. Nikola zastąpiła w programie dotychczasową partnerkę Kaspra, Karolina musiała więc opuścić program.

Nikola nie jest nową singielką. W tym tygodniu w hotelu jest pięć dziewczyn i tak pozostaje. Twoją nową partnerką jest Nikola, tym samym Karolina jeszcze dziś opuści "Hotel Paradise" - brzmiała wiadomość do Kaspra.

"Hotel Paradise". Widzowie czekają na powrót Karoliny

Przy pożegnaniu Karolina nie ukrywała łez. Załamany był również Kasper, który z piękną blondynką zaczął budować romantyczną relację. Widzowie mają jednak nadzieję, że uczestniczka zostanie przywrócona. W sieci znajdziemy komentarze internautów, którzy niemal jednogłośnie domagają się powrotu Karoliny.

Bardzo będę tęsknić. To była moja ulubiona uczestniczka.
Dajcie znać, jak Karolina wróci. Do tego momentu nie oglądam. Czekam na nią z niecierpliwością.
Przykro, bardzo przykro, że w taki sposób odpadła. Tak nie powinno być, to niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że szybko wróci - czytamy w komentarzach.

Będziecie tęsknić za Karoliną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.