"Hotel Paradise". Awantura między uczestniczkami. Wpadły w histerię. Eliza ma się czego bać. "To mściwa baba"

W ostatnim odcinku programu "Hotel Paradise" doszło do kłótni między uczestniczkami. Polały się łzy. Wygląda na to, że pozycja Elizy jest mocno zagrożona.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W najnowszym sezonie "Hotelu Paradise" fabuła przyspiesza z odcinka na odcinek. Jeszcze niedawno dyskutowano na temat konfliktu Elizy i Mariki oraz "hucznym" pojawieniu się w hotelu dwóch nowych osób - Mateusza i Oliwii. Jak się jednak okazuje, to nie koniec waśni i sporów na rajskiej wyspie. Bohaterkami ostatniej kłótni stały się Klaudia, Karolina, Dominika i Eliza.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Kłótnia między uczestniczkami. Eliza zostanie wyrzucona?

Produkcja show zorganizowała uczestnikom zabawę, podczas której odpowiadali na wylosowane pytania. Mieszkańcy hotelu mieli za zadanie wskazywać osoby, do których opis ich zdaniem najbardziej pasuje. Karolina wskazała osobę, która - według niej - zdradziłaby przyjaciela. Wyspiarka - ku zdziwieniu Klaudii - bez chwili zastanowienia podeszła do przyjaciółki. Wyjaśniła wówczas, że usłyszała od Elizy, że Klaudia jej nie ufa. Uczestniczka zaprzeczała, mówiąc, że niczego takiego nie pamięta. Eliza szła jednak w zaparte, twierdząc, że jest pewna na sto procent, że Klaudia użyła takich słów względem swojej przyjaciółki.

Eliza wydaje mi się czarnym charakterem. Taka mściwa baba... - powiedziała Klaudia przed kamerami.
 

Dalej było tylko gorzej. Karolina w popłochu i z płaczem wybiegła do innego pokoju, a za nią wyszła Dominika. Klaudia po chwili dołączyła do dziewczyny. Wyjaśniła, że nie pamięta, aby mówiła Elizie, że nie ufa Karolinie. Po krótkiej rozmowie i wyjaśnieniach Karolina i Klaudia uznały, że... muszą pozbyć się Elizy i wyrzucić ją programu. Ta jednak w tym czasie nie wytrzymała i... również się popłakała, mówiąc, że po tej sytuacji na pewno zostanie wyrzucona z hotelu.

Myślicie, że Eliza wkrótce pożegna się z programem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.