"Gogglebox". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska rozdzielone! Znikną z show?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to jeden z najpopularniejszych duetów reality show "Gogglebox. Przed telewizorem ". Panie już od ośmiu lat wspólnie komentują programy. Niestety, to prawdopodobnie koniec. Celebrytki nie zasiądą już razem na jednej kanapie.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sylwia Bomba ma więcej fanów niż inni? "Zawsze się boimy"

Chyba nawet sami twórcy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nie spodziewali się, że show odniesie taki sukces. Kto by pomyślał, że program, w którym ludzie oglądają telewizję, przyciągnie przed odbiorniki tylu widzów. Wiosną na antenie TTV zadebiutował 16. sezon. Do popularności formatu z pewnością przyczynili się jego bohaterowie. Dużą sympatią cieszą się Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, które występują w duecie. Niestety, pojawiły się doniesienia, że panie nie będą już razem zasiadać przed telewizorem. Co się stało?

"Gogglebox". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą już razem oglądać telewizji. Co się stało?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska występowały razem w "Gogglebox. Przed telewizorem " od początku programu. Okazuje się, że to już koniec ich wspólnej telewizyjnej przygody. Nie oznacza to jednak, że panie znikają z show. Każda z nich zasiądzie na kanapie w innym towarzystwie.

Dziewczyny przestały się dogadywać - zdradziła Pudelkowi osoba z otoczenia bohaterek programu.

Przy okazji występu Sylwii Bomby w "Tańcu z Gwiazdami" w sieci zaczęły krążyć plotki, że celebrytka wywyższa się i często gwiazdorzy. Może to trudny charakter fotografki sprawił, że przyjaciółka postanowiła zmienić towarzystwo.

Będzie Wam brakować tej pary?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.