"Rolnik szuka żony". Krystyna szukała męża, ostatecznie ożeniła się z kobietą. Teraz rozkręca własny biznes

Krystyna wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W randkowym show miłości nie znalazła, ale chwilę później trafiła ją strzała amora. Od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Dominiki.

Więcej na temat programu "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Krystyna podczas trwania drugiej edycji "Rolnik szuka żony" starała się o względy Roberta Filochowskiego. Według niektórych widzów pomiędzy parą była chemia, jednak ostatecznie rolnik zdecydował się wybrać Agnieszkę, którą niedługo potem poślubił. Również Krystyna nie czekała długo na miłość. Już na ślubie przyjaciół z programu pojawiła się w towarzystwie tajemniczej blondynki. W lutym 2020 roku kobiety pobrały się w Szkocji. 

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Krystyna znalazła miłość u boku kobiety

W rozmowie z Fakt24.pl Krystyna opowiedziała, jak wyglądały początki jej relacji z Dominiką. Wtedy też po raz pierwszy przyznała, że jest w związku z kobietą.

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą. (...) Nie będę jednak „owijać w bawełnę" i przyznam się, że od niedawna jestem z Dominiką.

"Rolnik szuka żony". Krystyna rozkręca dietetyczny biznes

Aktualnie Krystyna rozwija nowy biznes. Od czterech lat jest na diecie ketogenicznej, w sieci reklamuje się jako specjalistka od tego typu odżywiania. Na swojej stronie udziela porad i rozpisuje jadłospisy. Od czasu do czasu publikuje również zdjęcia z żoną. Z jej słów wynika, że w małżeństwie czuje się doskonale, z radością wspominając także wesele.

Życzę każdemu takiej miłości, przyjaźni i wyrozumiałości. Kochajcie się, szanujcie się! Oraz pamiętajcie swój wyjątkowy dzień. U nas, co prawda, impreza trwała prawie 5 dni, ale nie jest źle, gdyż wciąż jesteśmy w stanie określić, co i kiedy miało miejsce.

Pamiętacie jeszcze Krystynę z "Rolnik szuka żony 2"?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: