"Rolnik szuka żony". Krystyna z drugiej edycji w ciągu dwóch lat schudła ok. 20 kg. Porównała swoje zdjęcia i motywuje innych

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" przeszła wizerunkową metamorfozę. Kobieta zestawiła swoje aktualne zdjęcie z fotografią z przeszłości i zachwyciła swoich odbiorców.

Pamiętacie Krystynę z drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony"? Kobieta rywalizowała wówczas o względy Roberta, ale ten ostatecznie odesłał ją do domu i związał się z inną uczestniczką. Od tego czasu Krystynie udało się m.in. zalegalizować swój związek z kobietą, jak i przejść metamorfozę. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Tamara ArciuchDla Tamary Arciuch ekipa programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmieniła procedury

Krystyna z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Krystyna na Instagramie zestawiła swoje aktualnie zdjęcie z fotografią sprzed dwóch lat. Gołym okiem widać, że przez ten czas uczestniczka programu schudła aż kilkanaście kilogramów.

Kochani, zbliża się wiosna! Pomyślałam, że może komuś brakuje motywacji po tych ciężkich czasach spędzonych głównie w domu na kanapie. Nie publikowałam wcześniej swoich zdjęć w strojach kąpielowych, mając ok. 80 kg wagi przy 164 cm wzrostu, gdyż zwyczajnie nie miałam odwagi takiego stanu rzeczy zaakceptować.

Kobieta dodała, że choć obecnie stara się trzymać diety ketogenicznej, to zdarza jej się sięgnąć po inne produkty, kiedy jest na to stosowna okazja - taka jak święta bądź sezon na owoce.

Minęły prawie dwa lata, odkąd jestem w ketozie, z przerwami na święta, na sezony jagodo-owoce, ale wciąż mam te cudowne cząsteczki w sobie.
 

Pod postem Krystyny pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy od obserwatorów:

Wow, co za zmiana.
Ketoza jest dla mnie zbawienna. Daje dużo dobrego, choć trudno wytrzymać bez owoców, ale WARTO!
Zazdroszczę takiej siły.
Wyglądasz pięknie.
Piękna przemiana.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska rzuciła się na teściową. "Tak mnie naszło"

Krystynie gratulujemy wytrwałości i determinacji w osiągniętym celu. Jeśli chcielibyście osiągnąć takie efekty jak Krystyna, przeczytajcie więcej o diecie ketogenicznej.